Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legjobb foglalkozás...

Melyik a legjobb foglalkozás összességében?

Figyelt kérdés
Te mivel foglalkozol és miért?
2018. aug. 9. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit szeretsz, amit szívesen csinálsz.
2018. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amelyikkel úgy keresel pénzt, hogy nincsen se munkaidőd se munkahelyed.

Rövid az élet ahhoz, hogy munkával töltsük!!

2018. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Legjobb foglalkozás nincs, mert egy pl.: jólképzett légiirányító imádja a foglalkozását, de egy mentős már valószínűleg nem lenne boldog, ha kipróbálhatná a légiirányítás koordinálását.

Tehát minden ember más és más dologban érzi jól magát, így "legjobb" foglalkozás nincs.


Én összesítve emberekkel foglalkozom, mert azt hittem korábban, az jó dolog. Ma már mást gondolok.

2018. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

mindig más a legjobb..

mivel változatosság- és szabadságfüggő vagyok nekem a "független innovátor" a cél.

jelenleg vállalkozom néhány témában..

2018. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az volt az álmom, hogy állatorvos legyek. Most egy gyárban vagyok, amit viszont szeretek csinálni. Fémipar, és betanított szerelő vagyok.
2018. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legjobb állásnak tartanám a tanári pályát, ha rendesen megfizetnék, de tanár szeretnék majd lenni a jövőben ennek ellenére is.

Jelenleg az építőiparban dolgozom, mint diákmunkás, de szeretem, nem tartom kizártnak, hogy tanárként, valami építőiparos meló legyen a mellékállásom.

2018. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!