Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja van velem?

Mi baja van velem?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem új helyre, eleinte nagyon jól kijöttem mindenkivel, különösen egy kollégával. Nagyon jófej, érdeklődő volt, és mintha még kicsit talán több is lett volna a dolog, mint egy szimpla munkatársi viszony. Mielőtt eljöttem szabira, aznap nem volt és nagyon elveszettnek éreztem magam, vártam, hogy újra láthassam. Bő 2 hetet nem voltam dolgozni, ma mentem újra, hát köpni-nyelni nem tudtam, olyan lett a viselkedése. Nálunk úgy van, hogy két fős párokban dolgozunk, ő az egyik haverjával van. Hiába köszöntem neki, konkrétan vissza sem köszönt. A társa ugyanolyan normális volt, odajött, kicsit beszélgettünk, kérdezett felőlem, mosolygós volt. Ő konkrétan le se sz@ rt. Egész nap úgy tett, mintha észre sem venne, sokszor mellettem dolgozott, mintha ott sem lettem volna. Nem is mondhatni, hogy rossz hangulata volt, és amiatt volt ilyen, másokkal szemmel láthatóan kedves volt. Annyit láttam, hogy a munka vége felé egyszer-kétszer rám pillantott, de amolyan fapofával. Mikor indultam haza, odaköszöntem nekik, persze meg se hallotta, a haverja odajött, két mondatot beszéltünk még a munkával kapcsolatban, és mondta, hogy vár vissza.



Most úgy őszintén, mi baja van velem? Egy rossz szót nem szóltam neki, eddig úgy hittem, hogy kedvel legalább munkatársi viszony szintjén, hát úgy látszik, tévedtem. Mit csináljak? Nyissak tovább felé, vagy hagyjam a fenébe? Nem akarok rossz viszonyba lenni senkivel..


2018. aug. 9. 16:20
 1/4 anonim válasza:
Tíz perce is kiírtad.
2018. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltetted egyszer.
2018. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Úgy felszínre fog jönni mi a baja. ;)
2018. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a leírásból úgy jön le hogy nem veled van a baja. Magánéleti probléma, vagy otthon, szerintem nem személyes.

De egyébként legközelebb odamész és ezt mondod: Szia van valami gond?

2018. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!