Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyen embereknek mi baja van?

Az ilyen embereknek mi baja van?

Figyelt kérdés

A mult het folyaman voltam dolgozni egy gyarban diakkent. Szepen csinaltam is a dolgom...dobozokra ragasztottam cimket es par dolgot osszeszereltem, szoval egyaltalan nem volt egy nagy wasistdas. Nem is rontottam el semmit, de harom lecsuszott troger proli fa$z folyamatosan beszologatott...hogy jajj lehetne ez gyorsabban is, es ti egyetemistak nem vagytok jok a ket kezi munkara blablabla...holott egyebkent fenn a kijelzon lattam hogy tul is haladtuk az eloirt mennyiseget, es a muszakvezeto is mondta hogy nagyon jol haladunk es ugyes vagyok. Es en is tudom magamrol hogy nem vagyok bena semmilyen munkahoz, egyaltalan nem az az eletkepetelen eltartott gyoker vagyok mint nehanyan. De ez a harom $zarhazi csak nem hagyta abba. Egy ido utan betelt a pohar es elkuldtem oket a francba, ez persze csak olaj volt a tuzre... ugyhogy hagytam a fenebe, ma megyek keresni masik munkat. De ez kicsit kiidegelt, az ember semmi rosszat nem csinal, tisztelettudo, probal baratkozni, dolgozik is... de par embernek semmi sem jo. Vagy irigyek ram, hogy tobbra viszem majd mint hogy egy nyamvadt gyarban rohadjak? Vagy mi baja az ilyeneknek?

23Fiu



2017. júl. 10. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olyan munkahely nem létezik, ahol kivétel nélkül mindenki szereti a másikat, ezt jobb ha megjegyzed. Nekem már tapasztalat. Mondjuk engem valahogy csak a hátam mögött mernek kibeszélni, de ezzel meg saját magukat minősítik. ;]

29/F

2017. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem az utolsó mondatodban meg is írtad a választ. Bár a fiatalabbakat, újakat akkor is szeretik kispécizni, ha nem egyetemisták. Sajnos az ott megrohadásra ítélt embereknek ez a legnagyobb örömük. Így tudnak csak többnek látszani önmaguk előtt.
2017. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"harom lecsuszott troger proli fa$z"


Ez válasz is a kérdésedre.

2017. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket már az életkoroddal felhergeled. Én is dolgoztam gyárban 19-21 éves koromig. Ráadásul még protekcióval is kerültem be, ami pluszban adta nekik az olajat a tűzre. És még ott volt az az extra nyalánkság, hogy kajaszünetben nézték mit eszek, és beszólogattak, hogy mit képzelek, hogy én drágább fajta kaját eszem, amikor ők csak olcsót. Az ilyenek nem tudnak a másik sikerének örülni, és kifejezetten utálják azokat, akiknek még módjuk van feltörni.
2017. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha ha :D


üdvözöllek a munka világában, persze ebben az országban.


Nekem is volt hogy beadtam a papírokat, volt egy cég pár kellemetlen emberrel.


én nem tudom mi hajtja az ilyen embereket, komolyan mondom az ilyen addig piszkálja a másikat míg az oda nem b@@szik egyet neki.


ilyen flótások minden munkahelyen vannak sajna, kettyóháziak.

2017. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Vagy mi baja az ilyeneknek? "


Félresiklott valahol az életük ennyi.


az ilyenek mind szerencsétlenek.

2017. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak ilyen buz1k. Én is voltam gyárban diákmunkán. Párban voltunk beosztva, aki velem volt az folyamatosan eljárkált és nem szóltak neki (ott dolgozott az anyja is). Én szünetben mentem csak ki, inni, de azért is szóltak. Szerintük a szünet csak annak járt aki cigizni ment.

Bírd ki amíg ott vagy, próbáld az ilyeneket figyelmen kívül hagyni.

2017. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja, tipikus gyár, 5% munka 95% másik b@@szogatása.
2017. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat koszi a valaszokat, akkor ugy latom ez eleg gyakori eset. 😀
2017. júl. 10. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad is prolik. Szó szerint azok. Az ilyenek viselkedik így mindig.
2017. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!