Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Cba-ban van éjszaka is árúfelt...

Cba-ban van éjszaka is árúfeltöltés mikor zárva van az üzlet?

Figyelt kérdés

Hány műszak van? Mettől meddig? Mennyiért? Nagyon nehéz a munka?


Kérem olyan válaszoljon aki Dolgozik vagy dolgozott CBA ban



2018. aug. 12. 22:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én a Budakonconsum KFT CBA-ban dolgozok. Nagyon jól lehet keresni és előrehaladási lehetőség is van, akár 1év után is emelik a fizut, de ezen felül szokott lenni prémium kifizetések.

Nem csak egy üzlete van a vezérigazgatónak hanem több is.

Nehéz?? hát attól függ ki mit csinál. Nem könnyű pl. a kasszarendszere de én 2hét alatt megtanultam és még nem volt hiányom. Árufeltöltés is lehet nehéz lehet könnyű, kérdés ki mit pakol (Chipset,Liszteket vagy üdítőket vagy tejterméket stb stb.)

2műszak van, délelött és délután. Éjszakai (legalábbis ahol én dolgozom) árufeltöltés nincs.

A fizetés szerintem mindenhol más, de nem vagyok ebben biztos. Ha jól tudom kezdő fizetés 171.000Ft nettó.

2018. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!