Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éjszaka beteg lettem, és nem...

Éjszaka beteg lettem, és nem tudok bemenni dolgozni. Elég ha a főnököt hívom fel kicsit később (olyan 8 fele ér be), vagy szóljak valamelyik kollégának is?

Figyelt kérdés
Annyira még nem vagyok jóban ott senkivel, csak pár hete vagyok ott.:/

2018. máj. 31. 05:05
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem elég a főnököt. Jobbulást.
2018. máj. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha a munkakörödet más kolléga veszi át, akkor illene azt kollégát is felhívni! És hívjad már 7 óra felé őket! Ha 8-ra jártok dolgozni, akkor 7-kor már fent van mindenki!
2018. máj. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Akinek a munkáját érinti a hiányod, és aki korán (veled egy időben) kezdi a műszakot, azokat illik tájékoztatni!

Ha több van, akkor mindegyiket, nehogy pont Ő is késsen, ezért a többiek ne tudják az infót, mert nem adta át, vagy elfelejtette mondani, vagy letagadja, hogy nem is hívtad fel.

2018. máj. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nálunk úgy van, hogy csak a főnöknek szólunk.Ő meg tovább adja a hírt, meg átszervezi a munkát, ha szükséges.
2018. máj. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amint sejthetően már ébren van a főnök hívjad...
2018. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!