Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel dolgozzak ha az ÉLETEM...

Mivel dolgozzak ha az ÉLETEM a MOZGÁS?

Figyelt kérdés
Nagyon egészségtudatos vagyok, csak mozognék egész nap, szóval egy helyben ülő, álló munkák szóba sem jöhetnek és olyanok sem, amihez sok éves tantermi tanulás vezet...

2018. aug. 13. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Cangás futár, kutyatréner, lóval kapcsolatos tevékenységek, mezőgazdász, kerékpáros postás, tesitanár.
2018. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés az előttem szólokéhoz:


Azért aki azt javasolta, hogy legyél olimpikon nagyon nagy álomvilágban él. Csak akkor fizet jól, ha saját brandet építesz. Egyébként csak a pénzt szívja el. Az, hogy négyévente kis valószínűséggel nyersz egyáltalán nem fizeti vissza azt a négy évet.

Ott van Kovacs Lacee példája, Magyarország és Európa legnagyobb, legjobb crossfittese volt, repülőjegyre még a szponzorok által küldött pénz segítségével se futotta. Mikor mehetett volna USA-ba, hopp egy rossz mozdulat miatt vállsérülést szerzett és vége lett a karrierjének 30 évesen.

2018. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

"Kovacs Lacee példája" - Kovács Lacee olimpiai bajnok volt?

És a cross fitness olimpiai sportág?? Régen néztem olimpiát, jól lemaradtam. Ezért érdemes gyakorikérdéseket olvasni, mindig tanul az ember!

2018. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, de látom képtelen vagy párhuzatom vonni.
2018. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
fitnes-edzo..
2018. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Egyébként férfi vagyok.

Napi 4-6 órában végezhető munkák érdekelnének leginkább.

2018. aug. 14. 07:43
 17/20 anonim válasza:
Szemelyi, joga edzo, vagy biciklis futar? Animator?
2018. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tesitanár, én is az leszek.
2018. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pizzafutár, de nem autóval, hanem futva :D
2018. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Raktáros, árufeltöltő, gyári munkás, építőipari munkás, kukás, agráripari munkás, gátőr, edző, tesitanár, futár/postás biciklivel, erdész, migráns.
2018. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!