Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ez nagyon gáz?

Most ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Tegnap délutántól estig grilleztünk a szomszédommal,és megittunk jó pár sört este 8 ig 6-ot.És nekem másnap reggel 6 órára munkába kellet menjek,és meg szondáztattak és kimutatott a szonda valamennyi alkohol mennyiséget.A portás ezt jelezte a munkáltatómnak aki a portához jött és haza küldött,hogy így nem álhatók munkába.Nem rugtak ki!De egy fegyelmit kaptam.Na most a cifraság az az egészben,hogy ez lett volna az 5.napom tehát most kezdtem 5 napja a cégnél és probaidőn vagyok.És amúgy is olyan családias a hangulat a kollegák között.A munkáltatóm azt mondta,hogy holnap menjek.De nekem majd lesül a bőr a pofámról,hogy probaidősen az 5.napomon ilyen kellemetlenség ért.Szerintettek folytassam a munkámat így tovább ott ilyen kellemetlenségek közepette?Vagy nézzek más munkát?Ti mit tennétek a helyembe?Majd elsüllyedek szégyenembe!

2018. aug. 14. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Én nem fogadtam volna el a fegyelmit, és ragaszkodtam volna a véralkohol-vizsgálathoz.

Kivéve persze, ha elő van írva, hogy munkaidőn kívül sem fogyaszthatsz alkoholt.

2018. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanígy járt nálunk valaki próbaidő alatt :) Dolgozik mintha mi se történt volna,itt nem arról van szó hogy valaki alkoholista.Menj csak be nyugodtan,semmi nem lesz :)
2018. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Elég gáz, de ez így alakult. Nem kell problémázni rajta,ha a munkáltatód se aggódja túl.

Lesz majd egy kis dumálás egy darabig, ez arra lesz jó, hogy ne forduljon elő mégegyszer.

Egyébként sok munkahelyről azonnal elküldenek, nincs mese. Én se szeretném, hogy spicces munkatársaim miatt sérüljek meg, vagy más. Ez nem játék.

2018. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Mond meg a fonoknek, hogy elozo este meg ittal par sort, nem gondoltad, hogy reggelig nem megy ki az a kis alkohol. Ezert ott ne hagyd az uj melot, ha nem kuldtek el. Maskor meg ha ilyen van, akkor lefekves elott igyal meg vagy ket pohar vizet, reggel jol kajalj be, aztan tuti nem fujsz semmit.
2018. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem voltam spicces!Előző nap ittam este 8-ig!De még valamennyit kimutatott a szonda.Hát nem gondoltam volna!
2018. aug. 14. 12:05
 6/12 A kérdező kommentje:
3-as!Mondtam neki,hogy előző nap ittam és nem gondoltam,hogy nem megy ki reggelig!
2018. aug. 14. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézd.... Ki ment? Nem. Ittál este 8ig. Szonda mutatta, így volt benned. Kész. Az alkohol veszélyes, akkor is hat, ha nem érzed már. Szerencséd volt, hogy csak fegyelmit kaptál.
2018. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs mit szépíteni rajta, piásan mentél dolgozni.

Az inkább gáz, hogy már az 5. napon... meg úgy eleve, hogy valakinek hétköznap annyira igénye van a piára, hogy akkora mennyiséget megiszik, ami másnapra sem szívódik fel

A főnök helyesen járt el. Nem ismer, nem akar semmi kockázatot a nyakába venni. Menj dolgozni tovább és kész.

2018. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Mennyit mutatott a szonda?

Amúgy kicsit már túlzás már ez szerintem. Usában bizonyos államokban még egy szintig hivatalosan vezethetsz...


Ezentúl ha este italozni akarsz akkor venned kell egy szondát és reggel 5kor megfújnod?


Amúgy pont én nem iszok csak baromi ritkán, és nem védem az alkoholistákat de ha kis érték volt esetleg tulzónak érzem.


Kérdező amúgy tojd le, tény hülyén jött ki de ez van.

2018. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Olyan 0.0145 körül aszem de lehet rosszul íróm
2018. aug. 14. 13:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!