Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ez nagyon gáz?

Most ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Tegnap délutántól estig grilleztünk a szomszédommal,és megittunk jó pár sört este 8 ig 6-ot.És nekem másnap reggel 6 órára munkába kellet menjek,és meg szondáztattak és kimutatott a szonda valamennyi alkohol mennyiséget.A portás ezt jelezte a munkáltatómnak aki a portához jött és haza küldött,hogy így nem álhatók munkába.Nem rugtak ki!De egy fegyelmit kaptam.Na most a cifraság az az egészben,hogy ez lett volna az 5.napom tehát most kezdtem 5 napja a cégnél és probaidőn vagyok.És amúgy is olyan családias a hangulat a kollegák között.A munkáltatóm azt mondta,hogy holnap menjek.De nekem majd lesül a bőr a pofámról,hogy probaidősen az 5.napomon ilyen kellemetlenség ért.Szerintettek folytassam a munkámat így tovább ott ilyen kellemetlenségek közepette?Vagy nézzek más munkát?Ti mit tennétek a helyembe?Majd elsüllyedek szégyenembe!

2018. aug. 14. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nézd ha tudtad, hogy előfordulhat szondázás a munkahelyeden akkor sajnos erre kiemelten kell majd figyelned. (Nekünk mikor gyakorlatra mentünk a TEVÁba szóltak előtte a tanáraink, hogy a portán véletlenszerűen szondáztatnak akár a hallgatókat is, így senki ne igyon már előző este. Persze volt egy hallgató akinek szülinapja volt akkor, pont kikapták a sorból és megbukott a teszten...nem engedték be a gyárba, érvénytelen lett a gyakorlata, dékán jól lehordta)


Szerintem mivel első eset, és nem arról van szó, hogy "dülöngélve" mentél be pár nap alatt elfelejtik, de ha ez benne van a munkaszerződésedben akkor hosszútávon ehhez neked kell alkalmazkodni. (apukámnak volt ilyen munkahelye ő vett otthonra "házi" többször használható szondát magának)

2018. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy kellemetlenek érzed, de szerintem nem olyan gáz. :)

Nekem volt, hogy az első hetemen egy apróság miatt úgy elsírtam magam, hogy nem tudtam abbahagyni, amikor nagy nehezen sikerült volna akkor meg már azért sírtam, mert majd elsüllydtem szégyenemben, amiért így kiakadtam. Nekem is megfordult a fejemben az eset után, hogy felmondok, de az nem lett volna jó megoldás.

Szerintem neked sem kellene, hidd el te nagy dolognak tartod, de a többi dolgozót nem igazán érdekli. Ha ők nem küldenek el akkor felesleges lenne elmenned.

2018. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!