Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem megyek be első nap...

Ha nem megyek be első nap akkor is levonnak?

Figyelt kérdés
Teljesen más pozícióra osztottak be mint ami le lett beszélve, hostess helyett takarítónak. Diákmunka. Most lenne a legelső napom ennél a szövetkezetnél, sosem dolgoztam még náluk vagy ezen a helyen. A szerződésben az áll hogy 20.000 Ft levonás jár nem megjelenés estén, de lényegében fizetést sem kapnék mert több napra nem is osztottak be, holott 17.-ére is megbeszéltük, de nem lettem beírva. Ilyenkor mit csinálnak? Ha nem jelenek meg. Lenne egy másik munkalehetőségem is és helyette elintézném azt.

2018. aug. 15. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ugyanannál a szövetkezetnél van a másik munka is akkor tuti bukod..
2018. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ugyanannál.
2018. aug. 15. 19:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor menj a másikhoz. Ezek nem korrektek.
2018. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Na erre kiváncsi lennék. Én az Y-nál vagyok. Ott is az van hogy egyszer nem jelensz meg akkor 20.000Ft levonás. Jó lenne tudni utána mennek-e az embernek akkor ha nincs miből levonni.

Amúgy vicces a 600Ft-os órabér után alkalmanként 20 ezret levonni. Teljesen arányos....

2018. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is náluk vagyok :) De nem szimpatikusak ezután, úgy érzem átvertel. Más pozícióra, más időpontba lettem beosztva, nem akarok így menni.
2018. aug. 15. 19:37
 6/17 A kérdező kommentje:
Inkább írtam nekik e-mailt, hogy nem tudok menni, de gáz lenne ha levonnának a nem létező fizetésemből bármennyi pénzt is. :D
2018. aug. 15. 19:45
 7/17 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen, ezesetben is levonnak, ezt válaszolták e-mailben. Úgyhogy úgy tűnik muszáj lesz bennem.

2018. aug. 15. 20:04
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Szegény hostess lánykának takarítani kell:DD Biztos voltak nálad szebbek.
2018. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ügyfélfogadás, beléptetés segítség és eligazítás lett volna a feladat. Nem szépségre megy, de ez nem is érdekel. Erre írtam alá szerződést, akkor nem értem miért más pozícióba osztanak be, amire nem írtam alá semmit.
2018. aug. 15. 20:12
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Magyarul egyetlen napot kellett volna kibírnod, de inkább a mentségeket keresed. Igazad is van, egy seprűvel a kezedben végigalibizni 1 napot katasztrófális, míg savanyú arccal banános kockasajtot tömni a vevőkbe fantasztikus lesz. Gratulálok.
2018. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!