Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy találjak munkát 50...

Andrea1969 kérdése:

Hogy találjak munkát 50 évesen,6 éves kislányal?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Ez attól függ, mihez értesz te, és mihez a kislány. De általában javaslom az álláshirdetések böngészését neten és a reklámújságokban.
2018. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy milyen képesítésed van, hol keresel munkát és milyen területen!
2018. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Akartam írni, hogy 6 éves kislány a legtöbb melóra még alkalmatlan, de megelőztek a gyerekmunkás poénnal. :(
2018. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

államigazgatásban.

a legjobb.

családbarát.

nem vágtat sehová, csináld meg a munkát. no stressz. mindenre ELÉG ember.

nagyjából korrekt fizu.

bekerülni inkább ismeretség kérdése, de nem protekció. ha van valaki, aki államigazgatásban dolgozik és látja a megnyíló pozíciókat, beajánl téged...

államigazgatás:

kormányzati, igazgatási szervek, minisztériumok, államkincstár, önkormányzat, polgármesteri hivatal, szakigazgatási szervek, KSH, nyugdíjigazgatás, OEP, számvevőszék, rendőrség, katasztrófavédelem, tűzoltóság...

www.kozigallas.hu


itt mindig van helye mindenféle fajta embernek, csak be kell kerülni.


hogy hogy?

érettségi kell

kell egy kontakt, vagy csak nézni kell a munaklehetőséget, és küldözgetni az önéletrajzodat.


Most sok lehetőség van.

munkaerő hiány van.


nem számít sem a kor, sem a család körülmény, sem a kisgyermek, nem nem számít.

a végzettség legyen középfokú és legyen egy jó önéletrajz.


és legyen igyekezet, munkakedv. már a tudás, ész, gyakorlat nem is annyira számít - szerintem :)

2018. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én allamigazgatasban dolgozom és épp létszámstop van. De előző nagyon jól értesült
2018. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is államigazgatásban dolgozom. Nálunk is létszámstop van. De nálunk semmi ilyet nem tapasztalok, épp az ellenkezőjét.


"nem vágtat sehová, csináld meg a munkát. no stressz. mindenre ELÉG ember."


Ketten csináljuk azt a munkát, amire a 90-es években 16(!) ember volt. El kell végezni a szakmai munkát, emellett karbantartó, beszerző, sofőr is vagyok egy személyben. Minden hónapban határidő van, amit teljesíteni kell, nem lehet csúszni. Simán van hogy napi 10-12 órát bent vagyunk. Természetesen túlórapénz vagy ellentételezésképp plusz szabadidő nincs.


"nagyjából korrekt fizu."

2008-as szinten vannak befagyasztva a bérek. Mikor mondják a tv-ban hogy milyen hatalmas mértékban nőttek a bérek, csak nézek egy nagyot, mert nálunk kerek 10 éve egy forintot nem emeltek. Azonban a béren kívüli juttatásokat szépen fokozatosan teljesen elvették.

Lassan ott tartunk, hogy a diplomámmal, nyelvvizsgapótlékkal kevesebbet keresek, mint egy bolti dolgozó.

Ez a korrekt fizu?


Emellett folyton szekálnak bennünket, hogy a közszolgálati egyetemen kreditpontokért olyan képzéseket kell elvégezni, aminek köze nincs a szakmai munkánkhoz. Tehát teljesen értelmetlen, mégis időt, energiát kell rá pazarolni. Természetesen nem munkaidőből, hiszen köteleznek rá, de állítólag ez mégis az én "magánügyem".


Szóval nem tudom, hogy van az a szuper jó hely amiről az # 5-ös ír...

2018. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A "nagyon jól értesült"-et arra írtam, hogy még arról se hallott, hogy létszámstop van. Egyébként mindennek az ellenkezője az igaz, amit itt felsorolt. :D
2018. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem. :)
2018. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy elírtam a számot, nem rád gondoltam, hanem a 4-esre:

Szóval nem tudom, hogy van az a szuper jó hely amiről az # 4-ös ír...

2018. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád? Megye szerint hol laksz? Segíthetnél kicsit...
2018. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!