Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki Szakács...

Van itt olyan aki Szakács munka mellett tanul/tanult levelezőn egyetemen? VAGY LEHETETLEN?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán nem lehetetlen, de értelmetlen. Mindenképp azt ajánlom, hogy keress olyan munkát ahol nem kell 8 óránál többet dolgozni, és éjszaka se.
2018. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En meg pont a szakacs munkan gondolkozom diplomaval. :) vicces az elet
2018. ápr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nehét összeegyeztetni a Szakácsot, akár csak egy levelezős sulival.

A legtöbb helyen, az átlagos és a jobb éttermekben is 12-14-16 órában van egy szakács.

Lehet 2 nap munka 2 nap szünet, de gyakori a 4 nap munka 2 nap szünet.


12-14-16 óra azért sok. Ezért van, h ordítozás, néha verekedés van meg a jobb éttermek konyháiban is.

Mert mindenféle embert, nagyon melegben, zajban, kapkodásban, magas páratartalomba 12-16 órára összezárni 2-3-4 néha 6 napon keresztül egymás után, azért ez megterhelő.

2018. ápr. 16. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nek is értem hogy hogyan képes valaki ezt a munkát csinálni. Persze biztos vannak jobb helyek, de még ha valakiben benne is van AZ emberréválás csírája AZ ilyen körulmények inkább egy cinikus állattá teszik.
2018. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fekszik a vezetés, én amellett tanulnék inkább, C jogsi áruszállítózás, sokkal könnyebb munka, vagy valami futár, vagy szalag munka az meg lehet monoton unalmas, de nem olyan megterhelő fizikailag, mint egy szakács munka, de ezt neked kell mérlegelned, hogy tudod megbeszélni a munkaadóval meg persze, hogy bírod mellette a tanulást, meg persze attól is függ nyilván mit tanulnál mellette?
2018. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajón szakacskodtam , mellette levelezőn jártam végig a fősulit .Nem bonyolult, ha szezonálisan csinálod.
2018. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kemény vagy, de nem ilyen munkára vonatkozott a kérdés.

Nem külföld, nem szezonális, nem hajó.


Hanem Magyarországon, éttermi szakács munka.

Esetleg ilyen mellett akad-e itt olyan ember, aki tanult levelezőn?

2018. ápr. 19. 09:43
 8/8 anonim válasza:
Én is szakácsként melózok igaz reggeltől estig megterhelő de mellete sulit is csinálom érettségit szerencsere utolsó évem lesz már csak :)
2018. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!