Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az ilyen emberről?

Mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés
A főnököm több dolgot bíz rám. Olyan munkákat ad amiket eddig nem. Úgymond az asszisztense lettem. Egy füzetbe fel kellett írnom néhány munkakört. Kik dolgoznak benne és hol. Határidős munka van. Nos. Ebbe a füzetbe az egyikük, aki egyébként másokat szid,milyen sz.arul dolgoznak, fikázza a fönököt stb.elolvasta. Amíg el nem olvasta jóban voltunk. Teljesen kikelve bunkó hangnemben lehordott mások előtt mit gondolok magamról. Miért írom fel. Én rápirítottam nem illett volna bele néznie. Nem tartozik rá. Bunkózott tovább. Otthagytam. Egy perccel később vissza hallom a főnökünk mennyire tetű, engem meg elküldött a pi.csába... egész nap került, másnap köszönni se köszönt. Azt tudni kell, ez az illető a fél napot fb-zással tölti. Nem halad a munkával.
2018. aug. 19. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ilyenkor szoktam irgalmatlanul meghajtani..törvényesen de rendesen


így vagy lelép vagy megadja azt a minimális tiszteletet, hogy nem engem anyáz a lustaságáért

2018. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól értem te most a besúgója vagy a fönöknek? és emberekről írkálod, hogy mit csinálnak?


Jól értem?

2018. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem az emberekről. A munkájukról. Nehogy kétszer számlázzanak. Vannak akik tiszzessègesen dolgoznak. Az ő munkájuk is rögzítésre kerül. Illerve mikor mennyi fizetést kaptam. Tulajdonképpen ez egy nyilvántartás.
2018. aug. 19. 18:46
 4/16 A kérdező kommentje:

Kaptak.

Bocsi a helyesírási hibákért. Gyorsan írtam.

2018. aug. 19. 18:50
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

*A munkájukról. Nehogy kétszer számlázzanak


Kamuzol. Nem is tudnának, mivel a jelenlegi számlázó rendszernél nem is tudná kétszer rögzíteni.


Miért kamuzol?

2018. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok. Te akarod ezt rám erőltetni. Azt a feladatot végzem amit kiosztanak. Te nemet mondanál?
2018. aug. 19. 18:55
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

10000% nemet mondanék. Még ha ez az állásomba is kerülne.


A besúgás sosem volt az én műfajom.

2018. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Erre inkább nem válaszolnèk. Teljesen normális a nyilvántartás. Ha vmihez nem értesz ne szólj hozzá. Ha meg így állsz a munkához halj éhen.
2018. aug. 19. 19:00
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

7+ Az árulást még Jézus sem nézte el.


Judás is bünhödött az árulásáért, mikor elárulta a Mestert ezüstért..

2018. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%

*Ha meg így állsz a munkához halj éhen.


Térjen minden rád vissza minden amit nekem kívántál 7x-esen.


Jézus nevében

2018. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!