Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi jattot kap egy átlagos...

Mennyi jattot kap egy átlagos kútkezelő?

Figyelt kérdés
Láttam netto 170 200 illetve 250 havi fizetést, de az érdekel hogy kb mennyi jattot kap ha átlagosan beszél, nem nyailizik, közbe azért illedelmes,stb. (Bp)

2018. aug. 20. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Általában a legtöbb helyen a bérminimumot (nettó 120 ezer forint) megadják, plusz a jattot, amit az autósoktól kapsz.
2018. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Profession.hu oldalán egy csomót láttam, volt 200-250 ami azért jó kezdetnek, plussz a jatt, gondolom hogy nem számolják bele a jattot amit kapsz a nettódba 😅
2018. aug. 20. 20:43
 3/3 anonim válasza:
59%
Szerintem max napi 500 ft a jatt, én manapság már senkit nem látok, aki ne maga tankolná az autóját. (én kezdő sofőrként se kértem meg a kutast, pedig nagyon be voltam fosva hogy valamit elrontok :D )
2018. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!