Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy telik egy sebész átlagos...

Hogy telik egy sebész átlagos napja?

Figyelt kérdés
Mikorra kell beérnie, mikor végez, minden nap van műtéte? Hogy osztják be az ügyeletet? Sok túlóra van?
2018. ápr. 5. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nem sok sebész van itt gyakorin akitől pontos választ kaphatsz.

De szerintem úgy telik a napjuk mint bármelyik másik embernek:

Felkelnek, elmennek dolgozni, haza érnek.

Haza érés után egyén függő, hogy ki mit csinál a szabadidejében.

Azt, hogy munka közben mit csinálnak, arról lehet némi képed a sebész szó hallatán.

2018. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Külföldön élek. Sebészet tantárgyunkat sebész orvos tartja.

Reggel dolgozik, kb 7-re 7:30-ra ér be. Megvan melyik nap a műtétek napja. Vannak kis- és nagy műtétek. Ő épp kis műtétes sebész. Akik kórházba maradnak emberek, akiket megműtött, azokat kell látogatnia.

Délután 3-ig van a munkaideje, de van, hogy tovább marad, mert dolga van még ott. Ha délután felhívják, hogy ezt meg ezt a beteget meg kell néznie, vagy megjöttek az eredmények, akkor ugrik és megy.

Ügyelet 1 héten 2x van neki. És (ez nem biztos) akkor másnap nem megy dolgozni, vagy délután dolgozik akkor. Nem tudom.

2018. ápr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!