Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig dolgoznátok ha rákosok...

Meddig dolgoznátok ha rákosok lennétek? Amíg az állapot lehetővé teszi vagy elmennétek tp-re (mert megoldható)?

Figyelt kérdés

Szóval daganatos betegség. Meddig dolgozzak? Csak rajtam áll. Az orvos kiír egy szavamra bármeddig (már amíg élek még ugye) tp-re.

De dolgozhatok addig is míg állapotom engedi, aztán úgyis mindegy, életem úgysincs, ha nem dolgoznék mi a lótököt csinálnáék, várjam a halált otthon? Inkább melózok míg állok a lábamon.


Melyik legyen?


2018. aug. 21. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Én még tp-re se tudok jönni, mert nincs honnan :D


Komolyan én feladtam, nem is érdekel nagyon semmi, semmi után nem rohangálok már, lesz ami lesz.


Dolgozzál ha bírod, legalább nem unatkozol.

2018. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van bakancslistád? Van módod teljesíteni? Mennyi időd van? Mennyi idős vagy?
2018. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érezném magam és hogy mennyi időt vennének el a kezelések.

Ha jól érzed magad a munkahelyen és tudsz dolgozni, akkor dolgozz. Biztosan jobb, mint otthon egyedül.

De ha nem vagy jól, akkor inkább maradj otthon és koncentrálj a kezelésekre.

Egy munkatársam átesett ezen. Ő azonnal táppénzre ment, mert minden erejét és idejét a gyógyulásra akarta fordítani. Szerencsére sikerült neki. Pár éve már tünetmentes. Vissza is jött dolgozni a kezelések és a műtét után, ahogy felépült.

2018. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz értelmes dolgot csinálni a munka helyett (kirándulás, hobbi, stb), akkor ne dolgozz. Ha csak unatkoznál, akkor inkább dolgozz.
2018. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Táppénzre menj és otthon a neten olvasd azok beszámolóit akik kigyógyultak a rákból. Valahol le is tölthető Anita Moorjani: Meghaltam, hogy önmagamra találjak című könyve és a YouTube-on is van interjú róla magyar felirattal. Ő már kómában feküdt a kórházban és teljesen meggyógyult a rákból a megfelelő lelki hozzáállás segítségével. Nem kamu mert rám is ez a hölgy volt nagy hatással amikor volt egy basalioma nevű bőrrákom és szintén kigyógyultam belőle.

A rossz lelkiállapot hozzájárulhat a rák kialakulásához (sőt szerintem 90 %-ban az járul hozzá) és a megfelelő lelki hozzáálás meg is gyógyíthat.

Ne a végre koncentrálj mert a céllövő is azt fogja eltalálni amire figyel.

2018. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is jobbulást kívánok kérdező! Nem tudom milyen fajta rákod van, de sok ráknál már ma is több a gyógyulás esélye mint mondjuk 20 évvel ezelőtt...


Én személyesen megőrülnék heteken belül ha nem foglalnám le magamat valamivel, csak céltalanul tengenék-lengenék, így amíg az állapotom engedi, dolgoznék.

Kivéve ha:

1) Ha olyan munkát végzek amit kifejezetten utálok.

2) Ha a bakancslistámon lennének olyan dolgok, amiket feltétlenül meg akarok csinálni, és lehetőségem is lenne rá.


Illetve őszintén szólva nem vagyok határozott a vallási nézeteimet tekintve, mivel egyszerűen a pro és kontra oldal is tud meggyőzően érvelni, de a te helyzetedben egész biztosan sokat foglalkoznék a témával, és csak azért is próbálnám Istent és Jézust keresni (azon az alapon, hogy vesztenivalóm nincsen).

2018. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos van félretett pénzed. Menj el belőle például egy ausztrál nyaralásra.
2018. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Mivel szeretem a munkámat, dolgoznék amíg tudok. Te mit dolgozol, szereted? Érdemes lefoglalni magad, pár hét alatt nagyon lehet már unatkozni.
2018. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljes felépülést kívánok, és sok kitartást!

Szereted a munkádat? Ha igen, dolgozz, ha nem, akkor a félretett pénzedből menj el oda, ahova mindig szerettél volna elutazni, legyél a szeretteiddel, csináld azt, amit mindig ki akartál próbálni, ne a munka foglaljon le életed végéig!

2018. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!