Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy gyári munkás is lehet...

Egy gyári munkás is lehet "karrierista"?

Figyelt kérdés

Vagy ezt a kifejezést felsőbb munkakörökben használják?

Szimplán munkamánia?



2018. aug. 21. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehet, azok csak robotok.
2018. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet. Nem kell ahhoz felsőbb körökben dolgozni, hogy valaki szeresse a munkáját.
2018. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Alkalmazottként karriert nem igazán lehet csinálni hogy annak látszata is legyen, egy ügyvéd orvos, vállalkozó képes építeni a "birodalmát" kapcsolatokkal stb.


De egy szalagmunkából felküzdeni magad 3-5-7 év alatt műszak vezetővé az semmi, arra pusztán annyit lehet mondani hogy odafigyelt a melóra az évek alatt, láttak benne szorgalmat és kiemelték, de nagyot nem csinált..

Mondom ezt targoncásként.

2018. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Lehet persze,pl mèrnökkè kèpzed magad,aztàn főmérnök leszel.
2018. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
A gyari munka nem karrier.
2018. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Persze. Attól még hogy nem mondjuk egy praxis növelésében kell gondolkodnia, előmeneteli lehetőségek a legtöbb esetben ugyanúgy léteznek, amikért lehet hajtani.


Igaz, nem gyári munka, de hasonlóan nem egy megbecsült munkakör pl egy KFC-ben robotolni. Dolgoztam ott egy pár évet még korábban, és én az a fajta ember vagyok hogy ha valamit csinálok, legyen az egy ilyen ócska munka is, hozzam ki magamból amit lehet. Ennek eredményeképp egy év munka után az akkori főnököm maga ajánlott be műszakvezetői képzésre. Ha aztán idővel nem vesz más irányt az életem, és kicsit tovább maradok, jelentkezhettem volna üzletvezetői képzésre is, aztán még annál is van persze feljebb, területi manager, stb.

Szóval az ilyen helyeken is lehet karriert csinálni ha valaki nagyon akar. Csak ugye a legtöbben nem a karrier miatt dolgoznak ilyen helyen.

2018. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen.Sztahanovistának hívják
2018. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
# 5: Miért nem karrier ? Disznó pásztorból lett műszakvezető.
2018. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Én voltam gyári melós, aztán pár év múlva csoportvezető . Közben folyamatosan raktam félre a pénzt ,ügyeskedtem sefteltem ,ma már jól menő vállalkozó vagyok alkalmazottakkal és többet keresek mint annak idején a nagymellényű főnökeim a gyárban. Csak felettem nem áll senki én vagyok a tulajdonos,felettük meg ma is állnak tulajdonosok akiknek nyalniuk kell a seggét ,és bármelyik nap lapátra kerülhetnek.Szóval a válasz :igen
2018. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 EVA800 ***** válasza:
35%

Sziasztok !

A gyári munka közben mekkora a sérülésveszély? Például csomagoláskor? Csomagolói munkakörben ? például sajtcsomagoláskor egy németországi gyárban?


Előre is köszönöm a válasz!

2018. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!