Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy álláshirdetést folyamat...

Ha egy álláshirdetést folyamatosan raknak fel, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szimpatikus álláshirdetés, amit kb hetente raknak fel újra és újra az álláshirdető portálra. Ezek után már elbizonytalanodtam, hogy érdemes-e rá jelentkezni, mert ez nem túl bíztató. Egyébként semmi különlegeset nem kérnek az álláshoz, csak anyanyelvi szintű OLASZ nyelvtudást szóban és írásban. Kb fél éve már hétről-hétre fennt van a hírdetés. Ennyire nincs ember, vagy senki nem felel meg nekik ?

2018. aug. 22. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindkettő.De az is lehet hogy a munkakörülmények nem felelnek meg a jelentkezôknek.
2018. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, egy próbát megér, legalább kiderül számodra, hogy érdemes-e itt dolgozni. Nem kell eladnod a lelked, időben tudsz dönteni és nemet mondani, ha úgy alakul. Egyébként az is lehet, hogy a jelentkezők nyelvtudása csak papíron jó, amúgy a gyakorlatban nem elég, vagy esetleg több személyt is keresnek ilyen pozícióra, szóval nem feltétlenül kell problémának lenni a munkakörülményeket illetően. Ha pedig mégis erről van szó, legalább tudod. Így viszont mindig el fogsz gondolkodni rajta, de sose mész utána.
2018. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ha neked mindkét feltétel megvan, szóban és írásban is anyanyelvű szinten beszélsz, akkor érdemes megpróbálni. Lányom német-olasz tagozatos iskolába járt, a németet fejlesztette tökéletesre. Most már vezető beosztásban dolgozik.

Az olasz nyilvánvalóan nem világnyelv, talán ezért keresik folyamatosan. Ha nálad ezek a feltételek megvannak, vágj bele szerintem. Mindenhol van próbaidő - bejelentett munkahelyeken -, minden további nélkül bármikor felmondhatsz.

2018. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy a fluktuáció, nem jó hely. Állandóan cserélődnek az emberek. Ez jellemző a rossz vezetői gárdára, rossz cégvezetésre, és különböző egyéb belső problémákra.
2018. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Látok olyan melóhelyet amit 2éve MINDEN HÉTEN meghirdetnek. A durva hogy az elérhető juttatások is egyre jobbak lettek! Sőt már fizun kívül az albérletet is állnák 1.5évig szóval kéglire se lenne gond az elején.


A te esetedben annyi lehet a magyarázat hogy qrva kevesen írnak-olvasnak olaszul anyanyelvi szinten. Mivel régóta hirdet, NÁLAD labda a bérbeszélgetés alkalmával! Fontos hogy TE mond ki először az összegedet mert akkor a beszélgetés alatt az az összeg lesz a "horgony" amiről indul az alkudozás!


Az én esetemben br.300.000 fölötti összeget fogok mondani a felvételi beszélgetésen.

2018. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is keresnek embert csak meg kellett hirdetniük. Én is lassan január óta látok a New Yorkerbe eladói munkát, voltam is jelentkezni, kb 2 perc alatt lerendezték az interjút és azóta is folyamatosan hirdetik a melót.
2018. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!