Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugye jól tudom, hogy betegszab...

Cetan kérdése:

Ugye jól tudom, hogy betegszabadság egy évben 15 jár, utána pedig táppénz? Ha így van, hány nap táppénz jár egy évre, akár folyamatosan, akár részletekben?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez utobbi nincs korlatozva, de a mukaltato egy honap utan felulvizsgaltot kerhet es ellenriztetheti valoban jogos-e tappenz. De ezt csak egy forumon olvastam a jogi hatteret ellenorizni kellene.
2018. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Korlátozva van csak sokkal bonyolultabb mint a betegszabi. Folyamatos táppénz max 365 nap, onnantól orvos szakértő és felgyógyítás vagy rokkantosítás. De ez függ, hogy mennyit dolgoztál előtte ha több mint egy évet, folyamatosan akkor nincs gond. Ha nincs meg az egy éves, akkor csak annyi TP jár amennyi biztosításban töltött időd van.
2018. jan. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!