Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üzemorvosi vizsgálat esetén...

Üzemorvosi vizsgálat esetén milyen jellegű a kivizsgálás, ha irodai környezetben fogok dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Általános belgyógyászati jellegű.
2018. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szemészeti vizsgálat (a táblát végigolvastatják veled), vérnyomás mérés, nálam újabban EKG is van. 40 év felett tüdőszűrésre is elküldenek. Kikérdeznek, szedsz-e rendszeresen gyógyszert, magasságodat, testsúlyodat megmérik.
2018. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk vérnyomást mérnek, meghallgatnak, megn´zik, egyenes e a gerincem, megkérdezik (!), jól látok e a szemüvegemmel, és vizeletvizsgálat. Meg feltesznek csomó kérdést, testsúly, magasság, szedek e gyógyszert, dohányzok e, iszok e alkoholt, van e bármi betegségem. 10 percnél tovább sose tartott még.
2018. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Tüdőszűrő nem csak 40 felett van, munkaköre válogatja milyen munkához kell és melyre nem, aki ezt írta el van tévedve. Amikor én adminisztrátornak mentem, akkor vérnyomásmérés, látásvizsgálat, egyensúlyérzék, gerinc vizsgákat volt. A magasságot és a súlyt csak megkérdezték és beírták. Ha nem tudtam volna azt is nézték volna.
2018. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!