Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan menjek interjúra, ha...

Hogyan menjek interjúra, ha nincs szabadságom?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok megelégedve a jelenlegi munkámmal, ezért megpályáztam néhány új állást, és mivel rengeteg kötelező szabadságunk volt, nem tudok már szabadságra sem menni, de ha adódik egy jó lehetőség, szeretnék interjúra menni.

Dolgozom 7:00-15:30-ig.

Hogyan lehet korrekten megbeszélni az interjúztatóval, hogy legyenek rugalmasak az interjú időpontjának egyeztetésében?



2018. aug. 29. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy ugyan váltani szeretnél, de jelenleg is teljes munkaidőben dolgozol, és semmiképp sem szeretnél kibhaszni a munkahelyeddel, ezért lehetőség szerint xyz időpontban mennél interjúra. Normális boss értékeli az ilyesmit, márcsak a józan paraszti ész is azt mondja, h ha még a neked nem tetsző munkahellyel is ilyen korrekt vagy, az nagyon tuti dolog.

Mondjuk az épp kötekedős hangulatban lévő józan paraszti eszem azt is mondja, h ha ezt magadtól nem tudod, akkor vagy nagyon kezdő vagy (ami nem gond), vagy életképtelen...

2018. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok... :D Nem tudom az ilyet hogy lehet úgy megoldani, hogy mindenkinek jó legyen.
2018. aug. 29. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Táppénz.
2018. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Aztán meg kap egy szép büntetést.
2018. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a büntinek elég kicsi az esélye.
2018. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fizetés nélküli szabadság...
2018. aug. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!