Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » MÁV felvétel, - és szerződésal...

MÁV felvétel, - és szerződésaláírásra milyen ruhába menjek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy rövid beszélgetésre és a szerződés aláírására. Elég egy farmer és egy fehér ing?
2018. aug. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem kötekedés, de ha tudod azt hogy hivatalos dolgot intézel, állást. Akkor miért nem öltözöl fel illedelmesen?

Nem farmert nem torna vagy edzőcipőt hordva?

Vagy ha ennyire farer minimum feketét

2018. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőven elég, még túl is leszel öltözve. Hétfőn 18-an kötöttünk szerződést, senki nem volt kiöltözve.
2018. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Bocs azt hittem, hogy igényesség még jelen van egy két helyen xd

Na akkor én se kosztümkében megyek állást intézni...

2018. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen pozícióra vettek fel. Ha legalább egy közép vezetőnek vagy műszak vezetőnek akkor annyi tisztelet kérlek legyen már benned, hogy egy szövetnadrágot egy "elegánsabb" alkalmi cipőt és egy inget veszel fel. Ha más pozícióra vettek fel szerintem akkor is illene így felöltözni. Ne érdekeljen ha mindenki a farmer-sportcipő-póló szentháromságot viseli legalább te normálisan fel leszel öltözve.
2018. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!