Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb ember szerint az...

A legtöbb ember szerint az építőipar miért az "égő' munkákhoz tartozik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a kőművesekre,szigetelőkre,festőkre.Dolgoztam már segédmunkásként és úgy éreztem,hogy a járókelők zöme le se **art minket.Nem is foglalkoztam vele eddig.Ma a városban egy boltot újítanak fel és láttam ahogy két fiatal srác gúnyolódott a munkásokon,akik az állványon melóztak.Ez engem most nagyon felidegesített,hogy vannak ilyenek....Ti hogy vagytok ezzel?
2018. szept. 2. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Aki bármilyen munkán gúnyolódik, az önmagáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Volt a bandában egy srác, minden munkát lefitymált. Ma hajléktalan. Szerinted mennyire sajnáljuk?
2018. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem a munkával van a baj, az nagyon is hasznos, de azok a bunkók akik dolgoznak abban a szakmában az már egy másik történet, akkora trógerek tudnak lenni a "melósok" hogy az már vérlázító, gondolok itt arra hogy a proli melósbrigád, berogyol a boltba, és végigalázza az eladólányokat, vagy amikor fütyülnek meg odakiabálnak az előnyösebb külsejű nőknek... Rengeteg köztük a műveletlen bunkó és ezt nehéz tolerálni. (tisztelet a kivételnek)
2018. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akik kiabálgatnak azok általában roma származásúak :) Magán vállalkozó nem vesz fel olyan embereket és most nem akartam megbántani senkit.Én pl olyan munkásokkal dolgoztam akikkel nagyon gyorsan telt a munkaidő mert annyira "hülyék" voltak :D És ők senkinek sem szólogattak be.
2018. szept. 2. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
mindenkit lenéz valaki..
2018. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Legtöbb ember azáltal próbálja magát feljebb emelni, hogy lenéz, megaláz másokat. Az a menő manapság ha semmi munkával nulla megerőltetéssel dől a pénz. Na ez az építőipari munkásokra pont nem igaz ,tehát ők nem "menők"
2018. szept. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"úgy éreztem,hogy a járókelők zöme le se **art minket"


Egy járókelőnek miért kellene foglalkoznia azzal, hogy a kőműves mit hogyan csinál az építkezésen, ami mellett elsétál?

Én nem úgy látom, hogy az építőiparban dolgozók le lennének nézve. A jó szakemberek pont, hogy nagyon meg vannak becsülve, nem véletlenül van folyamatosan munkájuk. A szüleim pl. lassan fél éve keresnek burkolót felújításhoz, de egyszerűen nincs, aki elvállalná a munkát, mert van, aki napokon belül indul külföldre, van, aki lemondja, mert máshol jobban fizető munkát talált és van, aki megbízhatatlan és azt mondja, hogy x napon jön dolgozni, aztán baxik jönni.

2018. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Èn is dolgoztam most nyáron èpítőiparban, mint segèdmunkás, pedig nő vagyok.

Ismerek olyan pasit, akinek 8 általánosa van, ès nettó 300-at keres itthon az èpítőiparban, mièrt kène lenèzni?

Az a gáz, amikor valaki èlősködik, ès nem dolgozik, nem az, amikor valaki melózik.

2018. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ma fusizok is egy picit. 2óra/40.000ft. Akár meg is vethetnek, le$z@rom.
2018. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 mi a szakmád?
2018. szept. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!