Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri irodai adminisztrátor...

Megéri irodai adminisztrátor munkáról irodai adminisztrátor munkára váltani?

Figyelt kérdés

Megéri ugyanazon a szinten (végzettséget nem igénylő) egy másik céghez menni?


Nő vagyok, gyárba nem akarok menni diplomával, egész tűrhető nyelvtudással és jogsival (NEM nézem le őket! de nem akarok több műszakot, stb), az embereket pedig rühellem, ezért nem akarok ügyfélszolgálatos, eladó lenni.

Egy irodában gubbasztani pont jó nekem.


Ha váltanék egy másik munkára, gondolom ugyanaz a teljes monotonitás lenne, csak levegőváltozás.

A jelenlegi munkahelyemen van pár rossz és sok jó dolog, persze a lényeg, a munka maga borzasztóan rossz.


Furán elosztott a munkaidő és ez kényelmetlen, viszont közel van aránylag, kényelmes bejárni, jó a társaság (kivéve egy főt, de ő ül velem szemben), nincs túl sok túlóra és azok is becsületesen ki vannak fizetve.


Szerintetek megéri beleugrani az ismeretlenbe?


2018. szept. 2. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ugyanarra a munkára lehet számítani akkor én nem mennék bele max akkor ha felfelé kapaszkodsz és nem ugyan azon a szinten maradsz.
2018. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk biztosan nem lehet felfelé kapaszkodni, máshol vajon?
2018. szept. 2. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ugyanolyan monotonitás lenne mindenhol, mert egyre gyakrabban van az, hogy észrevétlenül többféle munkaterületet adnak oda ezen személyeknek is. A munkastíluson tudsz max változtatni, másmilyen módon csinálod, ezzel változást hozol magad köré építő jelleggel. Az egy fő rossz az jó arány.


A fejlődés rajtad is áll. A jelenlegi jónak néz ki, de ha van változási lehetőség, akkor én mennék.

2018. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
AKkor dolgozz abban ,amit végeztél! Gondolom valami service desk-en lehetsz,ami műszakos,és nem igényel semmi korábbi munkatapasztalatot csak nyelvtudást,ami alapja annak,amire betudnak tanítani.A borzasztóan rossz munkát,szerintem te felsem tudod fogni milyen.Szívesen bedobnálak vendéglátásban valahol külföldön,ahol törökök meg románok pofáznak neked,és a Kakát pucultatják veled,vagy egy Rabszolgagyárba magyaron 110ezerért szintén 3műszakban.Szóval rinya helyett elköllene kedves gondolkodnod,milyen super dolgod is van. :)
2018. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a végzettséged?

Milyen feljebb jutási lehetőséget tudnál elképzelni?

Egy csomó pozitívumot írtál.Ha máshol sincs feljebb jutási lehetőség,akkor egyértelmű,hogy maradnék.

2018. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A légkör az tényleg jó és egyszer objektívan írtam egy listát a jó és rossz dolgokról és a jó volt túlsúlyban.


Még arra a borzalmas munkatársra is azt mondom, mindenhol lenne, csak máshogy borzalmas.



Ugyanakkor a munka maga annyira unalmas, hogy kb. kirúgatom magam. Na jó, kirúgni nem fognak egykönnyen, de egy nagy veszekedés sajnos lehet kinézni.

Annyira monoton, kreativitást nem igénylő, nem változatos, de nagyfokú koncentrációt igénylő, hogy sokszor nem bírom csinálni. :/



Próbálok zenét hallgatni, vagy kikötni magamnak, hogy hány ügyfelet csináljak meg egy óra alatt, vagy két telefonnyomkodás között...

Aztán ha véletlen kreatívabb munka van vagy egyszerűen egy rövid, kétórás feladatot kapunk, akkor tudom csinálni, még inni se megyek ki, de most pont az a baj, hogy hosszú, többhetes nagyonmonton munkákra van kilátás az elkövetkezendő hónapokban.



Alapból: nem szeretem a rendszert, nem szeretek dolgozni, napi 8,5 órában kb. semmi se kötne le; a monotóniát nem jól tűröm és nem jó a koncentrációs készségem.

Nyilván amíg nem akarok fényevő lenni (de még akkor is ott van a fagyhalál télen) addig nincs mese, dolgozni kell....

Csakhogy fogalmam sincs, hogyan könnyítsem meg magamnak egy picit.

2018. szept. 2. 20:44
 7/8 A kérdező kommentje:

Bő 2 éve itt vagyok, ha nem lenne pozitívum, nem lennék.

Bár én az a típus vagyok, aki úgy is fél a megélhetés miatt, ha dolgozik, nemhogy felmondani úgy, hogy nincs másik.

2018. szept. 2. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező én is így érzek, ahogy te. Csak itt a légkör rossz, menekülnék bárhová, viszont az anyagiak miatt én is félek lépni.
2018. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!