Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is félt felmondás előtt?

Más is félt felmondás előtt?

Figyelt kérdés

Ma készülök felmondani közel 2 év után. Sajnos megromlott a viszonyom a főnökömmel és a munkámra is kihat, sokat hibázok ezáltal. A főnökömnek is összejött az élet, sok rossz érte a magánéletében. Eddig ezért nem mentem el, közben tönkre mentem lelkileg. Minden nap sírok, van hogy a munkahelyemen is.

Félek mit fog szólni, de már nem bírom. Más munkatársak nincsenek csak ketten dolgozunk az irodában.


2018. szept. 3. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Túl kell esni rajta, aztán megkönnyebbülsz! Sok sikert!
2018. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
Én is félnék felmondani a mai világban.
2018. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy féltem, az túlzás. Tartottam, izgultam hogy mit fognak szólni, de nem féltem. Te se félj, merj kiállni a jobb életért!
2018. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is, de attól féltem hogy nem engedik el a felmondási időt.
2018. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Senkinek sem jó érzés, de túl kell esni rajta.
2018. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15 melóhely után, nálam ez egy sima rutin! :D
2018. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem barátságból és szívességből dolgozol és ha nem fogod tudni rendesen ellátni a munkád akkor valószínűleg a semmire a munkáltató se adna pénzt és megválna tőled.

Én feszült voltam, de utána izgatott és jó érzés volt továbbállni, mert ott csak szenvedtem és nem tudtam elviselni, hogy mindenki a saját sírját ássa.

2018. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
csináld úgy ahogy egy kollegám. öszsebalhézott a főnökkel majd másnap reggel kulcs az asztalon és ott állt az ipse hogy "na kifizetsz azonnal vagy szétverlek" és kifizették azonnal.
2018. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem féltem, mert - ahogy előttem már valaki leírta a lelki állapotomat - már csak a saját síromat ástam a munkahelyemen. 45 körül jártam, tehát nem volt egyszerű a további elhelyezkedés, mégis megléptem. Saját érdekem volt.


"Minden nap sírok, van hogy a munkahelyemen is." Senki és semmi nem ér annyit. Onnan menni kell, mielőbb!!!!!

2018. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Persze én vagyok a szar ember, hogy ilyen helyzetben itthagyom. Meg, hogy nem vagyok korrekt stb...stb. Pedig nem egyből akarok lelépni, ugyebár ott van 30 nap felmondási idő, szóval csak sikerül valamit rendeznie az életében. Valahol mindketten jól járunk, mert addig nekem is van pénz neki munkaerő, de egyszer pontot kell tenni a végére, mert nem bírom a lelki terror.
2018. szept. 6. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!