Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát keressek,...

Milyen munkát keressek, amivel pénzt is lehet keresni, érdekes, pörgős?

Figyelt kérdés

Érettsegim van, angol-német megy, németül nem tudok írni.

Nincs szakmám.


Akármi érdekel, meg akarom találni életem munkályát amit sose unok meg de szeretem is, tanulni tudok még de főiskola kilőve, egy bizonyos szintig OKJ-s képzés is jó anyagi szempontból ha fizetős lenne!


Köszönöm előre a válaszokat!!!



2018. szept. 5. 15:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9 Azt amihez nincs érzéked, mert látni a kommunikációdból.
2018. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ebből van képzés, másrészt Mechatronikusin voltam, azaz tudom mi az a műszaki rajz és, nem értem miért csinálnának ki, mert máshol nem lenne kollégám, illetve most is vannak nem antiszociális vagyok.
2018. szept. 5. 17:02
 13/18 anonim ***** válasza:
4%
12 A melegeket nem igen bírják egy szinte 100%-os férfiközösségben elviselni.
2018. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12


*Ebből van képzés,


A képzés csak egy dolog.De géptipusonként az egész gépet tudnod kell elektronikailag, az utolsó négyzetmiliméterig. Ha erre azt mondod, hogy te neked ez smafu, akkor kicsit el vagy tévedve.

2018. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Esetleg utazási irodában ilyen utazási ajánlatokat meg akciókat mondogathatnál el embereknek.
2018. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*v pl valamilyen, bármilyen járművezető ///áruszállítás/utazás esetleg? Aztnemtom,mennyire élveznéd, meg fásulnál bele, esetleg pincér, benzinkút, ezeket se tudom, mennyire élveznéd.
2018. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Semmi köze nincs egymáshoz a melegségnek és a munkádhoz illetően, főleg rólam nem íródik le, mikor coming outoltam, senkise hitte el, és ha te is ilyen fsz vagy a munkában akkor a melegekkel sincs semmi gond, ha téged elviselnek, hidd el.

Utolsó, nem ilyesmire gondoltam de köszönöm a segítséged!

2018. szept. 5. 17:51
 18/18 anonim ***** válasza:

A sales lényege üzletkötés, akár új, akár meglévő partnerekkel, de ez nem csak házalást meg biztosítások eladását jelenti, komoly cégeknél is van sales munkakör. Például van mondjuk egy cég, aki csomagolóanyagokat gyárt, raklapot, dobozt, és olyan cégeknek értékesíti ezeket, akik ebbe csomagolják a termékeiket (tévét, mobiltelefont, bútort...), amiket tovább árusítanak más cégeknek vagy végfelhasználóknak, na most a csomagolóanyagot gyártó cégnél a sales ezekkel a cégekkel tartja a kapcsolatot, felméri az igényeiket, mire volna szükségük, bekéri a lehetőségeket másik oldalról, hogy ezt ők hogyan tudnák megvalósítani, milyen alapanyagból, mennyi szállítási idővel, árajánlatot ad...

Ehhez jól kell kommunikálni, pörgős, ha jó vagy, jól fizet.

2018. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!