Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel kéne foglalkoznom a...

Mivel kéne foglalkoznom a jövőben?

Figyelt kérdés

Utolsó évem gimnáziumban,eljött az idő hogy eldöntsem mit is akarok kezdeni az életemmel

Igazán olyasmi foglalkozást keresek,ami kötetlen,nincs sok határidő,szabály,protokoll,előírás,ugy csinálhatom a dolgokat,ahogyan jónak látom

Persze az nem baj ha sok a meló,csak érdekes legyen,legyen benne kihívás,megoldásra váró probléma,olyan dolog,amin lehet gondolkozni,meg tudom érteni és alkalmazni a tudásom

Fontos lenne,hogy lássam a munkám gyümölcsét,hogy tudjam miután megcsináltam hogy na ez így jó

Legyen visszajelzés

Gondolkoztam autószerelőin meg ilyeneken,de jó lenne azért ha más opció is lenne,csak nem jut semmi sem eszembe



2018. szept. 5. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát így hirtelen az informatika egyes ágazatai ugrottak be, pl. programozó?

Azt még leirhatnad, hogy mik érdekelnek nagyvonalakban. Milyen tárgyakat szeretsz? Milyenek a kepessegeid? Mivel mondhatom én neked, hogy legyél ügyvéd, ha utálsz/nem tudsz tanulni.

2018. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazabol,amiben sok a matek fizika meg barmilyen termeszettudomanyi targy,az ki van lőve

Toribol jo vagyok,jo a nyelverzekem,ugyhogy mindenkeppen a human tárgyak erdekelnek

2018. szept. 6. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Idegenvezető?
2018. szept. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Autoszerelo matek es fizika nelkul?!

Matroz, mindenhez erteni kell egy kicsit, ha jo akarsz lenni benne, de ha csak megcsinalod a kotelezoket akkor ahoz a 8altalanos is eleg. Nem melesleg 4ev matroz utan mar kapitany lehetsz (azt a 4 evet akkor oda kell tenni rendesen).

2018. szept. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó ez, kötetlen, enegriabefektetés nélkül nagy eredmények, és tudás se kelljen hozzá...


Egyébként ha humán, akkor valami ritka nyelvből legyél nagyon nagyon profi, ami viszont nagyon sok energia befektetését kívánja.

2018. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolso

Ki mondta hogy nem fektetnek bele energiat,es nem akarnek dolgozni?

Se a melo sem az nem zavar hogy valamit tanulni kell

Csak

Ha mar csinalok valamit,az legyen olyan amit elvezek

2018. szept. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!