Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyenek általában az irodai...

Milyenek általában az irodai adminisztrátor munkák?

Figyelt kérdés

Nagyon szenvedek már a jelenlegi helyemen. A légkör egész jó, csak néha kell sietni, a túlóra, ha van, fizetett.

Ugyanakkor rettenetesen monoton.

Konkrétan programozni tanulok otthon, de ki tudja, lesz-e belőle valami illetve ha lesz is, hónapok, éévek (?). Angolt is tanulok, az angoltudásom sokat kopott. Valaki kérdezte, egy Wikipedia-cikket gondot okoz-e elolvasnom. Hááát, lassan, aránylag sok szótárazással megértem végülis.... Hallott szöveg értésem sehol.

Van diplomám és OKJ-m, de büfé, mintha nem lenne.


Tudom-tudom, rossz hozzáállás, de maradnék a hé-pé munkarendnél és a nappali munkavégzésnél plusz az ülő munkánál, így egy másik irodai adminisztrátori munkában gondolkozom.


- Általában milyen a fizetés?

- Milyen a légkör? Hajtás? Tegnapi határidők? Üvöltöző főnök? Ingyenes túlórák? Nehezen kapott szabadságok?

- Általában milyen a munkaidő? 9 óra mennyire gyakori? A későbbre tolódott kezdés gyakori?

- Mennyire monoton a munka?


Azért nem mindegy, hogy napi 40-60 adatlapon kell adatokat kitölteni a szoftverben Excel és másik online felület alapján, ide-oda kattintva, a másik online felületről cellánként, egyesével, közben koncentrálni kell, hogy a bevitt adat mit is jelent, mit kell átállítani annak folyományaként, ha a szoftver állítja automatikusan, mit állít, mit kell figyelni...


Szóval néhány beszerzés intézése, néhány telefon, néhány f-keres függvény már nekem szinte ijesztően nagy feladat és ijesztő változatosság. :D :D


Megérné eg admin-admin váltás?


2018. szept. 10. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb adminisztrátori munka egy idő után monotonná válik, mert ugyan azokat fogod csinálni, csak mondjuk más a körítés hozzá.


A többi kérdésnél a válasz pedig attól függ, hogy hova mész.

2018. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak szintjei a monotóniának, és a jelenlegi munkahelyemen sokszor már nagyon kínzó szintjét érjük el. :(
2018. szept. 10. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Fontos tényező, hogy melyik városban élsz? És jelenleg mennyire jó a fizud?
2018. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bp.



Én kezdek elégedetlen lenni a fizuval, de sok helyen szakmájában dolgozó diplomás se kap többet, szóval...

2018. szept. 10. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Unalmas, monoton, agyi vegetálás. Én mindig akkor csináltam a munkám mellett, ha le akartam az agyam fárasztani, kikapcsolni,a napi pörgésből.
2018. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

5+ Gazdasági informatikát csináld meg, könnyebb mint egy normál informatika, és azzal is elég szépen lehet keresni.

400eFt nettó/hó egy kezdőnek.

2018. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó bekezdésben leírtak gondot okoznak,akkor jobbat úgyse kapsz,vagy rövid idő után elkezdesz szenvedni,és a próbaidőn nagy valószínűséggel úgyse felelsz meg.

Szenvedsz a monotonitástól,a változatosság meg ijesztő...

Hogy tanulsz programozni,ha egy f keres függvény is nehéz?

2018. szept. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, értsd jól, ne szó szerint, érzékeltetni akartam, hogy annyira monoton, hogy már a fentiek is durva változatosság lenne ahhoz képest. -.-
2018. szept. 11. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!