Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az önéletrajzban szerepeljen,...

Az önéletrajzban szerepeljen, hogy 1 hónapot dolgoztam egy cégnél?

Figyelt kérdés

Máshol nem dolgoztam, csak ott. Kirugtak.


Egyéb tapasztalatom nincs a munkával, csak tanultam



2018. szept. 11. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok. Nekem volt egyetemi gyakorlatom is. Azt úgy írtam hogy 2017: egyetemi gyakorlat xy helyen. Majd az egy hónapos munkát így: 2018: dolgoztam xy kft-nél. Nem írtam hónapra lebontva.

24N

2018. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2018. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha új munkahelyre mész, akkor úgyis elkérik az utolsó munkáltatótól kapott papírjaidat, tehát írd csak be, elég annyi, hogy ettől eddig, hol és mit csináltál. Ha próbaidőn belül szűnt meg a munkaviszonyod, akkor az nem kirúgásnak számít.
2018. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi okból rúgtak ki? Ha azért mert létszám csökkentés volt az adott területen gazdasági okokból például simán beleírhatod hogy volt legalább annyi tapasztalatod csak így alakult, és minden munkáltató megérti elsőre hogy a létszám csökkentéssel való kirúgás elsősorban az új dolgozót érinti.

De ha azért vágtak ki mert elhanyagoltad a munkát, nem tudtad azzal a teljesítménnyel végezni ahogyan elvárták akkor inkább ne írd be. Viszont ez sem olyan jó megoldás mert kifog derülni az eddigi papírjaidból hogy voltál már munkahelyen stb... és akkor megfogják kérdőjelezni hogy miért nem mondtad stb... és azzal újabb kirúgást hozhatsz össze akár.

2018. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az utolsó lenne, akkor nem kellene beírnod. Így viszont igen. Miért akarod indokolni. Nekem több m.helyem volt. A pár hónaposat nem szoktam beírni. Azt sem , hogy miért váltottam. A kirugást semmiképpen se írd be. Ha mindenképpen magyarázkodni akarsz valami mást találj ki.
2018. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!