Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzban hol szerepelj...

Az önéletrajzban hol szerepeljen a szakmai tapasztalat?

Figyelt kérdés
amikor végeztem a sulit, dolgoztam egy boltban( de ez nem minősül munkahelynek) ezt hol említsem meg, hogy mégis van némi tapasztalatom
2011. máj. 16. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem minősül munkahelynek?
2011. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a megpályázott munkához kapcsolódik, akkor az elején. Ha semmi köze nincs hozzá, akkor a legvégén.

Egyébként emg nem az számít, hogy hova voltál bejelentve, hanem hogy hol végeztél konkrétan munkát. Hacsak nem egy ügyvédi irodába jelentkezel, nem számít, hogy esetleg feketén dolgoztál.

2011. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mikor eladónak tanultam, dolgoztam egy boltban, bejelentve, azt hogy nem minősül annak, azt a munkaügyin mondták
2011. máj. 19. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja hogy a szakmai gyakorlatról beszélsz? Akkor írd oda, hogy szakmai gyakorlatod itt és itt töltötted.
2011. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!