Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha a közvetle...

Mit lehet tenni, ha a közvetlen felettese az embernek állandóan kötekedik?

Figyelt kérdés

Van egy nem túl kellemes főnökünk, aki sem szakmailag, sem emberileg nem megfelelő, úgy lett ő a vezető,hogy ő kezdte meg ezt a projektet.

Viszont, mint írtam, attól mert 3 hónappal régebben kezdte, mint más, nem feltétlenül alkalmas.



Nálunk a cégnél van egy kollektív szerződés,amit egy csoportvezető/vezető/menedzser sem kerülhet meg önkényesen.

Ő viszont megkísérli, rendszeresen.

Megakarja határozni,hogy az ún. beosztottjai hányra járjanak.A gyenge jelleműbb dolgozók nyilván betojtak és be is tartották, én viszont csak azért is 8:58 percre értem be, menet közben letettem az asztalára a kollektív szerződés azon oldalát, ahol a munkaidőről van szó, amit alá is húztam.

Mivel, a munkaidőnk rugalmas, nem szabályozhatja kénye-kedve szerint.



Aztán, nem tetszik neki az ebédszünet, hogy többet köztük én is a városba megyünk ki ebédelni.

Igen, nem 20 perces az ebédszünet, de mindig ledolgozzuk.


Hozzáteszek az időpontok mindig tartva voltak, a munka mindig megvolt csinálva időre.Ő viszont állandóan görcsöl, remeg.Szerintem csak félti a pozícióját, mivel tudja,hogy úgy tették oda,hogy teljesen alkalmatlan és tapasztalatlan rá.



Továbbá, ő is és a beosztottjai is mind diplomások, nem fog minket senki sem kennelbe tenni, hiába is szeretné.


2018. szept. 11. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beosztottakkal kellene összebeszélni, hogy kollektíven, mindenki egytől egyik ugyanazt tegye, tehát ugyanahhoz a szabályokhoz tartsa magát mint addig, együtt és egyszerre, az új szabályokat ne fogadják el.
2018. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1#


Valóban ez lenne a megoldás, csak a csapat két részre van szakadva, komolyan, mint az iskolákban.Vannak a "nyaloncok" meg a "rossz tanulók", csak itt a rossz tanuló, nem rossz munkaerőt jelent.

2018. szept. 11. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!