Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem jelenek meg, valóban...

Ha nem jelenek meg, valóban vehetnek le a szamlamrol 5000 ft-ot?

Figyelt kérdés

Hallgató vagyok egy egyetemen ,ahol jelentkeztem egy diákmunkára (gyári).A szerződést aláírtam ,amiben az is szerepel,hogy a munkán való meg nem jelenés 5000/alkalom..


Hogy ha még nem voltam ott és nem mennek első alkalommal ,akkor is levehetnek a szamlamrol 5000 ftot?



2018. szept. 14. 23:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,habár nagyon sok hatalmas túlzást fedezek fel sokakban..


Én úgy gondolom,ahogy sok válaszoló is írta,hogy a fizetésből vonják le.Tehát ha nem megyek oda egy napot sem,akkor nem vesznek el tőlem 5 ezer forintot.

2018. szept. 15. 18:14
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem mész egy napot se, akkor nem vonják le, sőt kilépéskor se. Szóval nem lesz belőle több tartozás, viszont téged elkönyvelnek egy link alaknak, szóval ha más munkára jelentkeznél se tennének rá,mert megbízhatatlan vagy, vagy tesznek még egy próbát de akkor lesz fizud is és abból már levonják. De ez azért is van, hogy tanuljátok meg, hogy felelősséget kell vállalni a döntéseitekért. Itt jelenleg anyagit. Anno dolgoztam a Meló-Diáknál és mi az orvosi igazolást se fogadtuk el,mert olyat bárki tud szerezni. Ha beteg is volt az ember azt mondtuk menjen oda a munkahelyre, jelenjen meg, aztán műszakvezető úgyis hazaküldi, így azért másképp fest a mínusz létszám, mintha ki se menne, mert akkor a szövetkezetet marasztalják el. És ha emiatt kevesebb a munka, akkor a diák is kevesebbet keres és az senkinek se jó.
2018. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Utolsó ,egyetértek !


Viszont ezért is már más szövetséghez fogok fordulni.

2018. szept. 16. 13:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy máshol nincs szankció, ha műszakkezdés előtt nem sokkal mondod le...
2018. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!