Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi legyen? Lelkileg fáradt...

Luis19 kérdése:

Mi legyen? Lelkileg fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
Igazából egy sz@r életem vam :D ezen már csak nevetni tudok. Anyám lelkileg kész, dolgozik de lelkileg annyira fáradt,hogy napok kérdése és feladja. Én dolgozok de ugyan az helyzet, csak en mar feladtam. Ami a szerencsem,hogy nem bejelentett munkahelyem van. De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy be-e mennyek reggel? 18 eves vagyok, és sajnos depressziós. Változtatni akarok már 2 hónapja de semmi sem sikerült. Barátaim nincsennek..a munkahelyemen meg csak 1 férfi van, de az is 70 éves. És ez igaz.
2018. szept. 18. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha fáradt vagy akkor alud ki magad. Vagy keress másik munkahelyet ha kevesled a fizetésed.
2018. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az miért szerencse, hogy nem vagy bejelentve?
2018. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért szerencse, mert így akkor megyek be amikor akarok. Nem testileg vagyok fáradt hanem lelkikeg.
2018. szept. 19. 04:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent lelkileg fáradt lenni? Magányt?
2018. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Magány, egyedüllét.

Valahogy azon vagyok, hogy jobb legyen, megteszek mindent de nem jön össze semmi se. Igazából már nem is tudom, hogy mitcsinaljak, csak a kudarc.

2018. szept. 19. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
3: Na jó, csak így bármikor mondhatják azt, hogy holnapól már ne menjél. Vagy bármikor támadhat olyan kedvük, hogy egy hetet nem fizetnek ki.
2018. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kifizetik mert egy jó emberek.

Nem tudok,már nagyon mitcsinálni

2018. szept. 19. 18:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Megértelek. A jelenlegi munkahelyemen sok csinos nő, és lány van. Jó oda bejárni. Ha csak pasik, és öreglányok lennének ott, halálra unnám magam.
2018. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szóval ez a bajod, hogy csajozni akarsz.. 😋

Akkor menj buliba és csajozz.

Vagy most volt nyár ott a strandon is tudtál volna csajozni.

2018. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy mennjek el csajozni ha nincs kivel? Nekem nyáron volt csajom. Nem rég lett vege az 1 eves kapcsolatomnak.
2018. szept. 19. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!