Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normalis, hogy...

Nanemond!!! kérdése:

Szerintetek normalis, hogy osszetortem lelkileg? 24 hetes ultrahangon azt mondtak lanyom lesz! Azelott pedig, hogy fiam! Nagyon szerettem volna, hogy fiu legyen, mert van mar egy lanyom! Hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 06:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem te egy troll vagy, akit zavarnak az anyucis kérdések.
2018. júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Idővel. Teljesen normális hogy az ember csalódást erez, ha a gyereke nem olyan nemű, amilyenre ő valójában vagyik. Mindenkinek van elképzelése arrol, hogy mit szeretne, aztán ez később tobbnyire átalakul mindegy mi csak egészséges legyen érzéssé. Mire meg lesz a baba feldolgozod. Nekem közeli rokonom járt úgy, hogy minden egyes ultrahangon lánynak mondtak a babát, aztán szült egy kisfiút. Képzelheted hoyg az mekkora sokk és csalódás volt.
2018. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Van hogy beleeli magat az ember, nyilvan csalodas ha mas.

En valahogy fiut ereztem es az elso olyan UHn azt mondtak lehet lany. Hat csalodotr voltam, mondtam az nem lehet, egyszeruen nem azt erzem. Majd a 2. genetikan kiderult hogy fiu, es az is lett.

A masodiknal nem ereztem konkretan semmit hogy mi lehet, lany lett, de ettol fuggetlen ra kellett hangolodnom mert bar megerzesem nem volt vele kapcsolatban mint az elsonel de inkabb fiut akartam volna, valahogy egesz eletemben fiu barataim voltak a lanyokkal annyira nem ertettem meg magam, nem ereztem az en vilagomnak a tul csajos dolgokat, anyammal se jo a kapsolaton stb.. nem tudtam milyen lesz majd egy lany. Szuletesnel kulsore nem is tudtam hova tenni meg meg egy darabig de most mar latom benne az apukajat is, kicsit magamat, egy huncut kis hatarozott kisasszony. Most mar masabb sokkal. Es orulok hogy lett.

Most megint fiu fog szuletni, megmondom oszinten orultem mikor kiderult, mert kicsit megint azt ereztem.

Ha megis a kovetkezon biztos mar hogx lany akkor kezdj ra hangolodni. Biztos menni fog, ez most csak a kezdeti csalodottsag.

2018. júl. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

" Hogy lehet feldolgozni"


Úgy pl.hogy nem támasztasz irreális elvárásokat egy még sem született gyerek elé!

2018. júl. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az orvos aki azt mondja neked, hogy 99% fiu, majd egy masik azt, hogy lany! Na az a hiba! Itt nem az a baj , hogy lany!!!! Mar mondtam , hogy van egy lanyom! Az a baj , hogy beleeltem magam , hogy fiu!
2018. júl. 7. 07:08
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Jaj megérkezett a fityegő fütykösös anyuka,hát látod nem nőtt ki neki,pedig hogy akartad,vagy 3 kérdést kiírtál ezzel kapcsolatban. Örülj neki hogy lány és hogy egészségesen fog születni.
2018. júl. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egy kerdest irtam ki! De mindegy! Tegap delutan voltam a dokinal! Miert kell mindenkit lekezelni, ha kerdez? Ha nem tetsZik a kerdes es nem voltatok ilyen helyzetben akkor mit kerestek itt?
2018. júl. 7. 07:14
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebbe azért könnyű beletörődni.😊 Inkább ellenkező nemű legyen mint az ember elsőre szeretne,mint az amit akar de beteg. El fog múlni ez az érzés. Próbálj csajos rucikat nézni,hangolódni. Én kislányt akartam és az is lett. Én is megéreztem,pedig mindenki azt mondta hozzám fiú illik. Mindkét nemnek meg van a maga szépsége.☺
2018. júl. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van fiam is, lányom is, és sose értem az ilyen kérdéseket. Annyi a különbség, hogy másik irányban törlöd, mikor pelenkázod, és lányokra több a ruha.

Első gyereknél a 41!! héten derült ki, hogy nem lány lesz, hanem fiú. Szerencsére hittem a megérzéseimnek és mindenből uniszexet vettünk, a szoba se lett rózsaszín, szóval semmilyen sokk nem ért.

A második kislány lett, na akkor örültünk igazán, hogy minden babacucc uniszex 62 méretig.

A harmadik előtt volt két missed ab. Ott már végképp nem érdekelt, hogy milyen nemű, csak egészséges legyen!

A fiúnk táncra jár, a lányunk focizni.


Ma màr el kéne hagyni ezt a megkülünböztetést. Ez még mindig ott gyökerezik, hogy a fiú örököl, a lány csak viszi a vagyont a hozománnyal.

2018. júl. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Maskulonben koszonom az ertelmes valaszoloknak, hogy idot szakitattak ram!
2018. júl. 7. 07:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!