Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » CNC gépkezelő szakma előnyei,...

CNC gépkezelő szakma előnyei, hátrányai? Miért szeretitek vagy utáljátok ezt a szakmát?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Előnyei: dagadtra keresed magad, könnyű(nek is hazudható) fizikai munka

Hátránya: idő előtt kiégsz, mert rohadt monoton, nem igényel kreativitást.

2018. szept. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A CNC gépkezelővel annyit érsz, hogy tanulhatsz CNC gépbeállítónak.

Legalábbis ahol én dolgozok, ott ha elvégzed a "szakmát", akkor maximum olyan "gépbeállító" lehetsz, aki kicseréli a lapkát meg korrekciózik. A programba nem nyúlhat bele és nem állhat rá új anyagra, épp ezért olyan soron dolgoznak, ahol évekig ugyan az készül.

A gépbeállító viszont mindent maga csinál, akár a programot is. Na őket jól meg is fizetik, ha tapasztalt az illető, akkor nagyon kapkodnak érte a cégek.

2018. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-te lüke vagy! méghogy " nem igényel kreativitást."-gyere hozzánk dolgozni, itt kreatívkodhatsz.-gondolom a K.Bremsében dolgozol.kérdezőnek:-belehülyülnek az emberek,aki eltölt pár évet a szakmában, és jól csinálja,elöbb-utább meghülyül.és én is azok közé tartozok.
2018. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne a szakma... de a szakma megszerzése után tovább szeretnék menni cad-cam informatikusnak vagy plc programozónak... melyik éri meg jobban?
2018. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 -3 vagyok, semelyik!
2018. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!