Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első nap a munkhelyemen...

Első nap a munkhelyemen katasztrófa lett. Azóta sírok egész nap és szörnyen érzem magam. Szerintetek hogy tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés

pénteken volt az első napom. Eleinte minden jól ment. Talán túl jól is, mindenkivel beszélgettem, nagyon kedvesek a kollegák, szerintem kedveltek is.

Aztán egyszer csak előjött a betegségem ( pánikbetegség). Nem volt nálam gyógyszer ezért gyorsan berohantam a wc-be és egy órán át ott ültem és végeztem a légzőgyakorlatokat amiket az orvosom mondott. Aztán jobb lett, visszamentem de nagyon szégyelltem magam hogy eltüntem, biztos azt gondolják, hogy nem érdekel a munka és lógni akartam


2018. szept. 23. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Talán elmondhatnád hogy van ilyen betegséged.
2018. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Privátban beszéld még a főnökkel. Habár joggal vetheti fel a kérdést, hogy miért titkoltad el a betegségedet, amikor felvettek.
2018. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Folytasd a mondatot.


1. Nem kapok...


2. Nem adok...


3. Nem kérek...

2018. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Beszélj őszintén a főnököddel erről...

Nem vették észre,hogy egy óráig nem mentél vissza a munkahelyedre?

2018. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Senkinek semmi köze a betegségedhez. Mond azt burkoltan, hogy annyira izgultál, hogy hasmarsod lett. Vagy csak rosszat ettél a minap.
2018. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
5: Csak hogy a munkahelyre való felvételkor aláír az ember egy papírt, amin az áll: "Büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy eltitkolt betegségem nincs." Tehát az nem egészen igaz, hogy nincs közük hozzá.
2018. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
lol mivan????? 45 elmultam ezer es ezer helyem volt mar soha sehol en ilyet ala n irtam nem is lattam meg ilyet.
2018. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7: Nekem odahaza két munkahelyem volt: Gyár és közmunka. Mindkettőnél alá kellett írnom ilyet az egészségügyi alkalmassági vizsgálatkor.

Amióta külföldön élek, itt még sose kellett, láthatóan itt lazábban veszik.

2018. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os: nekem is boltmár orvosim is, szerződét is írtam nem egyet de soha ilyen kitétel nem volt. Szerintem téged átb*sztak...
2018. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Közmunkában átb**ztak? Elég érdekes lenne. De azért gondolj bele! Mondjuk, hogy valamire allergiás vagy. Ezt eltitkolod, és így ők az adott anyaggal dolgoztatnak, aminek következtében elájulsz vagy akár meg is halsz. Tegyük fel, hogy egyensúlyzavarod van. Valakivel cipeltek valamit meredekebb helyen, és te elbotlasz, és esetleg ebből kifolyólag neki is baja esik. Még mindig hülyeségnek érzed?
2018. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!