Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szedjem rendben az...

Hogyan szedjem rendben az életem, ha totális katasztrófa az egész?

Figyelt kérdés

Igazából az életemnek egyik terület sincs rendben.


Rossz a fizikai és a mentális egészségem, nincsenek barátaim, párkapcsolatom, a munkámat utálom, a sulit nem fejeztem be, és még sorolhatnám.


Én próbálok változni, de úgy érzem, hogy nem lehet, mert már annyira bele vagyok ragadva ebbe.


22/F


2017. máj. 30. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak te magad tudsz változtatni.

Nem csak ugatok, én is voltam ilyen helyzetben mint te, de volt egy célom, amiért dolgoztam, és kivakartam magam a mocsárból. Az önsajnáltatás nem segít, még akkor sem, ha jogosnak érzed!

2017. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

"Már"? Még csak most kezded a szárnybontogatást az életed azon szakaszában, amiben már felelősséged teljes tudatában hozol döntéseket. Semmivel nem vagy elkésve.


Mivel konkrétumokat nem ismerek, így a helyedben a következő gondolatokon szaladnék végig:

1. Van-e energiám a munkám után másra is az életben?

- HA igen, használd ki. Fejleszd magad testileg és ismeretileg egyaránt.

- HA nem, próbáld meg felülvizsgálni a lehetőségeidet. A lakóhelyed miatt, vagy egyéb okokból nem tudsz kevésbé terhelő kereseti lehetőséget találni.


2. Számíthatsz-e a szüleid támogatására (legalább lakhatás szintjén), ha esetleg a további tanulással szeretnél megpróbálkozni? Amennyiben igen, célszerű lehet vele élni.


A barátok, párkapcsolat már relatíve könnyen jön, ha sikerül a belső problémáidat orvosolnod és tudsz a külvilágra is fókuszálni.

2017. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. máj. 30. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!