Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmennél szabadságra amiatt,...

Elmennél szabadságra amiatt, mert lelkileg nem érzed jól magad?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán nem mentem be dolgozni, reggel betelefonáltam, hogy fáj a fejem, de igazából semmi bajom, csak egyszerűen nem érzem magam jól a munkahelyemen. Pár hónapja vagyok ott, de sajnos kevés emberrel sikerült összekovácsolódnom, azoktól is távol ülök helyileg (irodai munka) nagyon egyedül érzem magam. Tudom, hogy egy munkahely, az ember nem barátkozni megy, de mégis..csendben, egyedül nehéz túlélni a napokat. Azt nem mondom, hogy nincs senki ,akire számíthatok, akivel egy-egy szót beszélek, de úgy általában csendben vagyok. Pár hónapja vagyok itt, de sajnos nem volt túlságosan befogadó a közösség, ( azok mellett, akik közé ültem, egy idő után elkezdtek "bunkózni" velem, elutasítóak voltak). Alapvetően barátságos természetű ember vagyok, viszont hajlamos vagyok nagyon elzárkózni, ha azt érzem nem szimpatizálnak velem. A mellettem ülő hölgy teljesen más személyiség mint én, mondhatni full az ellentétem, nagypofájú, ami a szívén az a száján..ezzel nincs is baj, csak sajnos nem az a barátságos, közvetlen típus.. Tudom, hogy nem függhetek másoktól, de ez meghatároz.. az sem megoldás,hogy nem megyek be dolgozni, betegségre hivatkozva, nem fair tudom..25 éves felnőtt nő létemre gyerekesnek tartom, de nehéz ott a lét minden perce.

2018. szept. 24. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmennék szabizni, ha a lelkem igényelné, hiszen saját magamnak én vagyok a legfontosabb.

DE! Én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy "biztos, hogy a megfelelő helyen vagyok?"

2018. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
El. És gondolkozz rajta milyen más munka jöhetne szóba ahol jobb lenne. Pont azért mert most van több esélyed megtalálni egy helyet ahol szívesen maradnál, 30 után egyre nehezebb váltani. Nem érdemes lelkileg rámenni. Ne kudarcként éld meg. Nem csak neked kell megfelelned egy munkára, neked is meg kell hogy feleljen a munka, és a munkakörnyezet.
2018. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Én ilyen esetben kiléptem, tudva, hogy én aztán nem tudok állást keresni, sose ment az nekem... Nem tuti, hogy jó ötlet volt, de nem bántam meg, nem éreztem magam jól ott...


Bár nekem nem ilyen gondom volt, hogy nem tudok beszélgetni, az luxus egy munkahelyen :) A munkámat zavarta a zsúfoltság, levegőtlenség és a zaj, munka is alig volt, az se jóféle... Tudom én, hogy egyesek kazán mellett vagy 12 fokban dolgoznak, esetleg szalagmunkások, de nekem igényeim vannak.


DE mindenkinek a maga keresztje a nehéz. Csak mert nem értem meg, neked nyilván igen súlyos ez a helyzet. Keresni kéne egy jobb helyet talán?

2018. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy egy munkahely, az ember nem barátkozni megy, de mégis..csendben, egyedül nehéz túlélni a napokat


Na szerintem itt rontajk el sokan az amugy jo melohelyeket is. A meloban is bizony jol jon a baratkozas, haverkodas, legalabb annyira hogy mas tematok is legyen mint az aktualis idojaras. Nalunk mukodik 20 evestol az 50 felettiekig is, meg kulturalt poenkodas is belefer.

Es akkor nem lenne siras hogy mennyire utalod a munkahelyed, meg mennyire terhelt vagy, vagy epp "beteg" a lelked, es nem olyan fejjel josz reggel be mintha egesz ejjel citromot zabaltal volna.

2018. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Munka az munka. Félre kell tenni az érzelmeket. Örülj neki ha nem rúgnak ki.
2018. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésként szabadság, de ha ennyire megbetegítene ez az állás/munkahely, inkább azon lennék, hogy minél előbb másikat találjak.
2018. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

És miért törvényszerű hogy el is engednek? Nálunk akkor mész ha a főnök azt mondja hogy mész, egyébkét egy napra se...


olyan nálunk nincs hogy "szavbit vezsek ki" majd a főnök egyszer úgy dötn hogy mehetsz és akkor mehetzs. de olyan is van hogy mehetsz és aztán az utoplsó nam közlik ácsi mégse, mert időközben 3an felmondtak és kell az ember.


Na iylen helyen te hogy mész el egy napra is??

2019. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeptemberi a kérdés. Mi lett aztán? Ott vagy még vagy máshol már?
2019. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már máshol vagyok, örülök, hogy megszabadultam attól a helytől, nagyon remélem, hogy többször nem kerülök ilyen helyzetbe..
2019. máj. 18. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Azóta is jó az új hely?

2019. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!