Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jobb lesz az eletem ha letesze...

Jobb lesz az eletem ha leteszem az erettsegit? Azzal lesz munkahelyem vagy ugyanugy egy nincstelen munkanelkuli leszek?

Figyelt kérdés
egy szakmam az van de nem igazan jo semmire. profinak kene lenni ahhoz hogy ezzel munkam legyen. meg kellenne hogy legyen munkahelyi gyakorlatom is vele. nekem nem sok hianyzik az erettsegibol am csak buktam regen mert mindig is szr tanulo voltam vilageletemben. le van zarva a kozepiskolai 12. oztaly meg van egy keves vizsga ami sikerult tobbi az bukas. 11-12. osztaly csak kegyelembol lett meg aztan erettsegin meghuztak roviden ennyi. erdemes ujra probalkozni vele?? mert mindenki azt mondja tegyem le. meg van itt egy iskola ami engedne hogy ott letegyem es orakra is bejarhatok de hivatalosan nem iratkozhatok be. igy erdemes?? lesz tole valtozas?? ha am se nagyon vagyok alkalmas semmire meg gyarba se akarnak munkat adni nekem. es nem fekszik nekem ez az egesz elet se mar. van ertelme ott kinlodni?? jobb lesz?? meg az is egy problema hogy munkahely nelkul hogy csinaljam ezt ha nem lesz penzem. de tenyleg nem vesznek fel gyarba a rhadekok.

2018. szept. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

ha folyton csak sírsz hogy minden szar, semmi nem lesz jobb

én a helyedben inkább úgy állnék hozzá hogy megmutatom mindenkinek, hogy én is lehetek okos és szorgalmas

persze hogy jobb lesz.. hisz ez is már egy tanúsítvány hogy nem vagy olyan életképtelen

2018. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Érettségi --> Piacképes OKJ --> Munka --> Jobb élet


Ez így működik.

2018. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én 19 éves diák (egyetemista) vagyok, és elkövettem azt a hibát, hogy estire menjek. Lényeg a lényeg: volt egy osztálytársam, egy 40 körüli buszsofőr. Az augusztusi (június végén volt az érettségi) banketten már az új munkáját mesélte. Az OTP irodistáit viszi tárgyalásokra (néha busszal/néha kocsival). Mondta, olcsóbb és jobban is fizet
2018. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Diploma nelkul eselytelen.
2018. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az érettségi nem fogja ugyan a problémáid 100%-át megoldani, de egy hatalmas lépés előre. Mindenképpen vágj bele!
2018. szept. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!