Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek van olyan kollégátok,...

Nektek van olyan kollégátok, aki mindig mindenbe beleköt?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem a jelenlegi munkahelyemen dolgozni. Van egy kolléganő, aki mindig mindenkivel beszélgetni akar, de bárki bármit mond neki, mindig az a vége, hogy nekiáll kötekedni. Pl. elkezdünk beszélgetni, hogy milyen hideg lett. Erre beleszól, hogy jaj ne mondjuk már, tök meleg van, ne rinyáljunk, mi lesz akkor velünk télen?!

Én nem szólok neki ilyen szituációkba semmit, csak nézek nagyokat, hogy ennek mi baja van? Már ott tartok, hogy menekülök előle, nehogy hozzám is odajöjjön.


2018. szept. 28. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Biztos nincs meg szexuálisan a napi betevője:DD Azok szokták ezt a műsort lenyomni:D Rá se ránts, csak arra vigyázz legközelebb, ha mondja, és eszedbe jut ez a beszéd, fel ne vihogj:DD
2018. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezért nem is foglalkozok senkivel, ez feltűnt már néhány embernek(sereghajtók, mindenhol ott vannak) szünetben is elkerülöm őket, haza felé aki nekem köszön, annak én is, egyébként leszarok ott mindenkit.


Amíg mások marják egymást, én max olyanokkal beszélgetek akiket érdeklek, ez lehet 40+os asszony, korombeli fiatal.

2018. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem szemben ülő ilyen, de csak velem.

Magamról már semmit se mesélek.


Ha B, akkor rákontráz, hogy már pedig B. Ha B, rákontráz, hogy A.

Ha egy ételt nem szeretek, akkor emlékeztet, hogy válogatós vagyok, ha egy ételt szeretek, akkor is tud kötekedni, hogy létezik, pedig válogatós vagyok.

Ha D dologban ügyes vagyok (előkerül egy beszélgetés során), akkor finoman közli, hogy öntelt vagyok. Ha K dologban ügyetlennek tartom magam, finoman céloz az önbizalomhiányomra.

Ha elégedett vagyok a munkatempómmal, lefikzás, ha épp elégedetlen, akkor az elégedetlenségemet fikázza le.



Másokról is ez a véleménye, de nekik ne, meri mondani, én hallgatom.


Hogy a csoportvezetőről miket gondol, az hihetetlen.... Ezt is én hallgatom vígig.

2018. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen kollégám...nehéz elviselni.

azt bírom, ha vele kötekednek, akkor meg behisztizik

2018. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőknél ez sosem lehet tudni, lehet frusztrált, és rajtad vezeti le, mert új vagy, lehet, hogy vékonyabb/szebb/okosabb vagy nála, és ez fáj neki stb.

Az én túlsúlyos mérnök munkatársnőm is nüansznyi dolgokba köt bele, és egyfolytában mindenkit kritizál. Legjobban szép fiatalabb nőket utálja.

Nyilvánvalóan frusztrált, és így vezeti le.

Engem tuti nem rúgnak ki, ezért néha "vissza szokta vágni", kijavítom az angolját vagy helyesírását, de általában egyszerűen nem foglalkozom vele, és megkérdezem a főnöket inkább.

2023. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!