Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodában dolgozva mennyi...

Irodában dolgozva mennyi lehet a keresetem műszaki végzettséggel?

Figyelt kérdés

Műszaki középiskolában végeztem. Aztán itt technikumot is elvégeztem

Egy műszaki adminisztrátor/minőségbiztosítási technikus vagy hasonló irodai alkmazottak 1 műszakrendben mennyit kereshetnek?



2018. szept. 30. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a cégtől.
2018. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1#

Az általam leírt pozicíkban keresek munkát, és nem tudom hogy mennyit mondjak, mikor megkérdezik a bérigényt.

Eddig mindig nettó 200e körül mondtam. Az lehet h sok lenne?

2018. szept. 30. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahol én dolgozom (békés megyében) egy kezdő mérnök kap kézhez 180-200 között. Egy technikus úgy 150 körül. Persze itt nem jók a bérek, de nem tudjuk, hogy merre laksz.
2018. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt sem jók. Hajdú Bihar
2018. szept. 30. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Minőségbiztosítási technikus nem irodai munka
2018. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi pontosan?
2018. okt. 2. 06:12
 7/9 anonim válasza:
Középfokú végzettséggel max nettó 150e.
2018. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem irodai egyébként. A soron dolgozó munkás és a mérnök közt áll. Lényegében egy technikus a mérnök "extra karja". Minőségbiztosításon pl. ha visszaküld a vevő egy rakat alkatrészt, mert talált egy hibát, akkor ugye ezért a mérnök felel (ő kapja a reklamációt), de a kiválogatást a technikus fogja elvégezni. Persze, ha nagy a probléma (és bonyolult), akkor a mérnök is beszáll. Ez ugye nem irodai munka.

Irodai munkát is végezhet egy technikus, ha pl. műveleti sorrendtervet kell készítenie vagy egyszerűbb műhelyrajzokat. Én úgy vettem észre, hogy azért sokkal több az egyszerű(bb) meló, mint a bonyolult, ezért van szükség a technikusra. A mérnök foglalkozik a bonyolulttal , a technikus az egyszerűvel.

2018. okt. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pár hónapja visszautasítottam egy min.bizt. technikusi állást. Ott kb nettó 170-190 jött volna ki + cafateria. Bónuszoktól függően.

Bár ez nem egy műszak lett volna. Ha az lett volna akk vállalom ennyiért

2018. okt. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!