Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az önéletrajzomba írjam bele...

Az önéletrajzomba írjam bele azt az OKJ képzést amit az iskolai végzettség után szereztem?

Figyelt kérdés
tehát nem hat furán hogy végzettségeknél leírom hogy xy szerelő,(ez a sulis rendes) alá pedig hogy "zöldség -és gyümölcsfeldolgozó OKJ"? illetve az alatta lévő résznél ahol leírom mikor hol dolgoztam, akkor beírom a végére hogy ettől-eddig okj képzésen vettem részt? 2 hónapot fedett le a suli, de az utolsó munkahelyem 2016.ban volt így viszonylag nagy lenne a hézag semmittevéssel . ezt a tanfolyamot pedig tavaly végeztem
2018. okt. 1. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is egy vegzettseg vegul is de ugyse veszik figyelembe nem erdekli oket ha a adott munkanak koze nincs ahhoz a szakmahoz.
2018. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Írd be, és a többi hónapra is találj ki valamit, nem muszáj igaznak lennie, de lássák, hogy nem csak a töködet vakartad.
2018. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Írjad be; elvégezted, akkor se a lábadat lógattad, hanem többféle irányban is képezted magad; szerintem ez előny, számomra szimpatikus lenne; meg ha már elvégezted, nehogymár ne írd oda! Te azt igenis megcsináltad, legyél büszke rá, hogy még tudsz olyat is, vállald fel! Nem szégyen az!
2018. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Legy buszke ra😂 mintha olyan nagy szakma lenne ez. Nem hiszem el hogy jo barmire is egy ilyen papir.
2018. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
De azért csak írja be, hogy tud olyat is. Há minek csinálta, ha nem akarja felvállalni? Legalább ott lesz és gazdagítja az önéletrajzát. Legalább tudják, hogy vannak olyan kvalitásai is.
2018. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!