Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzomba beírjam,...

Az önéletrajzomba beírjam, hogy felsőfokú végzettségem van, ha az álláshoz egyébként középfokú végzettség szükséges?

Figyelt kérdés

Nagyon kell a munka, nincs időm válogatni, és nincs sok munkalehetőség errefelé, ezért most megelégszem egy ilyen munkával is. De nem lesz hátrány a diplomám? Értem ezalatt, hogy nem fognak azzal elutasítani, hogy túlképzett vagyok?

Beírjam vagy ne írjam?


2009. febr. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha beleirod vagy azért utasitanak el, mert túlképzett vagy, vagy azért mert azt gondolják megpattansz, amint jön egy számodra jobb lehetőség. én is egyszer beleestem ebbe a csapdába, meg voltam győződve, hogy ilyen végzettségekkel nálam jobbat nem is találhatnának, aztán majdnem pont ezekkel a szavakkal zavartak el, amiket az imént leirtam neked.
2009. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan számolsz el a lyukkal a helyén?
2009. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha nem írom be, akkor biztos megkérdezik, hogy mit csináltam 5 évig? És hogy lehet, hogy 24 évesen vagyok pályakezdő?
2009. febr. 3. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
99%, hogy megkérdezik. Nos, akkor mit mondasz?
2009. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mondd azt, hogy feketén dolgoztál és kérd meg, hogy ne mondják el senkinek :).
2010. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!