Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az a főnök aki a munkahelyen...

Az a főnök aki a munkahelyen néha bunkó, kiabál, otthon is ilyen?

Figyelt kérdés

Pl. felbosszantja vmi vagy vki akkor képes mások előtt üvöltözni. Néha mogorva, bunkó hangon szól emberekhez.

Otthon a családdal is ilyen?


2018. okt. 1. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem igen. Mondjuk nem volt még szerencsére olyan főnököm. De aki a munkahelyén nem bírja visszafogni magát nem hiszem, hogy a magánéletben csendes és kedves.
2018. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem minden esetben .Van aki igen van aki nem . A volt főnököm elviselhetetlen,a felesége meg olyan aranyos,kiegyensulyozott normális no hogy őt mindenki csak szeretni tudja . 1x megkérdeztem hogy bírja elviselni a férjet ő azt mondta hogy otthon nem ilyen .Nagyon jó férj és nagyszerű apa .

A fia dettó ugyan ez

2018. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Mert nem tudja a stresszt kezelni, és nem tud önkontrollt gyakorolni.
2018. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem. Otthon lehet elvan nyomva, aztán a munkahelyen éli ki magát.
2018. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont az otthon nem alkalmazott rejtett agresszióját, családi gondjait éli ki így bent.

Van, aki igen, van, aki nem. Van, akinek otthon van fékje, de lehet, hogy mégkeményebb otthon, mint bent.

2018. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Miért lenne ugyanolyan? A családját szereti, titeket utál. Ennek megfelelően máskép viselkedik.
2018. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
74%

" A családját szereti, titeket utál."


Aztám miért is kel egy főnöknek a beosztottját utálni hm?

Szeretni se kell de utálni se! Belőle él+ Olyan ez mint a gazda meg a tehene. Nem kell a tehenet szeretni na de utálni se mert ő adja a gazdának a tejet, és hiába ő a gazda a tehén nélkül felkötheti magát!

2018. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Aztám miért is kel egy főnöknek a beosztottját utálni hm?"


Miért minket kérdezel?

Októl függetlenül jelenség még tény! Téged szeretett eddig minden főnököd?


"Szeretni se kell de utálni se! Belőle él+"

A logikád szerint akkor a melós se utálhatja a munkáját, hiszen abból él! Attól még utálja sok ember. Én is.

2018. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
en nem utalom a munkamat. nem szeretem de nem is utalom. mellesleg ki tart fegyvert a fejedhez h ott dolgozz amit utalsz? hagyd ott es menj oda ami jo.
2018. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"en nem utalom a munkamat"


Mit nem értettél a kérdésen? Téged szeretett eddig minden főnököd?


---

A kiabálós főnök otthon is kiabál? Jobbára nem.

Melyik ember szereti annyira a kollégáit (beosztottait, főnökeit stb) mint a családját? Miért beszélne velük ugyanúgy?

2018. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!