Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyermekkel otthon lévő...

Kisgyermekkel otthon lévő anyukák. Ha visszamentek dolgozni a kettő közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Választhattok főnököt magatoknak.


1. Rendezett családi körülmények között élő férfi.


2. Körülírva: Idősebb korában is egyedül élő esetleg elvált nő.


1-es vagy 2-es?



2015. jan. 11. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Jézus, szerintem tök mindegy. Azt hittem, valami olyan kérdés jön, hogy a heti 5-ször négy órás vagy heti 2-szer nyolc órás beosztás a jobb...


A főnök neme, kora, családi állapota tök mindegy, mert nem ettől függ, hogy a munkarend, munkaidő összeegyeztethető-e esetleg a gyerekkel felmerülő problémákkal.

Én mondjuk eddig minden női főnökömmel szívtam, de szerintem ez véletlen, gyerekem meg nincs, szóval passz. Nem hiszem, hogy a két munkahely közt ennyi lenne a különbség.


Ezer más szempont sokkal inkább döntő:


- amelyiknek rugalmas a beosztása

- amelyikből odaérek az oviba

- amelyik tolerálja, ha néha a gyerek miatt elkések vagy hamarabb el kell rohannom

- amelyik közelebb van a lakásomhoz

- ahol jobb a fizetés

-ahol jobbak az előlépési lehetőségek stb. stb.

2015. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Leginkabb a munka alapjan valasztanek.


En babazas utan is a mostani munkahelyemre jonnek vissza. Az en fonokom az elso kategoriaba tartozik.


Mondjuk en egy elegge ferfias teruleten dolgozom, szoval noi fonokre nagyon minimalis az eselyem.


Ha az altalad megadottakbol kell valasztani tuti a ferfit valasztanam

2015. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem érdekel a főnököm magánélete. Ahogy tőle elvárom, hogy ne alkosson véleményt az enyémről, úgy én sem ítélkezem felette. Nem érdekelne, melyik az. Az érdekel, hogy milyen a munka.
2015. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Elég baj, hogy már az sem mindegy, hogy milyen férfi az ember főnöke. Miért, netán máshol szeretnél vigaszt keresni, vagy félsz, hogy máshol akarnál vigaszt keresni?:) Nem is értem a kérdést.:)

A mai világban általában örül az ember, ha egyáltalán van munkája, nemhogy még azt is megválogathassa, hogy kinek dolgozik.

Amúgy meg tök mindegy!

Bár én már visszamentem gyes után dolgozni, tehát már nem vagyok itthon a fiammal, de a munka alapján választottam és nem a főnök alapján.

2015. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem volt mindkettő. A férfi főnök tök normális volt, a vénlány meg senkivel, még az ő főnökeivel sem tudott kijönni. Mindenki utálta.
2015. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha valóban ez a fő szempont akkor értelemszerű hogy nem nőt választunk főnöknek.
2015. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha családos, akkor a női főnök is normális, de egy vénlány! Hát nem kívánom az ellenségemnek sem!
2015. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Azt hittem, a "vénlány" fogalma utoljára valamikor Móricz Zsigmondnál volt értelmezhető...


És ha leszbikus? És ha özvegy, és még nem akar mást? És ha távkapcsolatban él? És ha van élettársa, csak nem köti az orrodra? Válófélben lévő nő nem lehet ugyanolyan keserű és rosszindulatú? Sőt, én harmonikus családban élő nőt is ismerek, aki mindenki mással olyan, mint a pokróc.

2015. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
8-sa, neked sem volt még "vitamin hiányos" női főnököd!!!
2015. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Én az 1est választanám, mivel neki is van családja, tudja hogy milyen gondok merülhetnek fel, lehet megértőbb.

A nőknél viszont gyakran van féltékenység, kitudja neki miért nem lett gyerek, de ha nem is féltékeny, akkor sem tudja egy egyedül élő megérteni a családi problémákat

2015. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!