Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyártósori összeszerelő...

Gyártósori összeszerelő munkához elég ha egy itthoni fotót csatolok?

Figyelt kérdés
Online kérnek önéletrajzot, igazából semmi elvárás nincs oda, ezért gondolom, hogy mindegy a kép minősége? Csak látszódjon a fejem rendesen igaz?

2018. okt. 1. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én interjúztattam ha helyettesítettem a főnököm ilyen helyen. Sokszor mutatta nekem az önéletrajzokat. Amit "mi" elvártunk: ne selfie legyen,ne legyen agyonsminkelve,mélyen dekoltált. Ami én ajánlok: egyszìnű fal előtt,egyszìnű felsőben- nem kihívó fotó. Válltól felfele. Amúgy behívtunk selfieseket is.. oké gyári munka- de alap,h ha nem sugarbabynek jelentkezem nem ilyen fotót adok magamról
2018. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a hasznos választ ! :)
2018. okt. 1. 16:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, háta esetleg tudod,hogy az ilyen gyárakban általában nem csak idősebb korosztály tevékenykedik? Nem leszek nagyon különc ha például 18 évesen egy kis pénz gyűjtés céljából dolgozom ilyen helyen?
2018. okt. 1. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
én pár éve, 23-24 évesen is fiatalnak éreztem magam a többiekhez képest... 30-35+ volt mindenki :D
2018. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha képet küldesz magadról, az mindig legyen igényes, lehetőleg jó minőségű - persze feleljen meg a célnak és ne mást sugalljon. gyári munkához nem kell öltöny, meg komoly stúdió fotó, de azért ne a fürdőszobában szelfizz. ahogy írták. normál hétköznapi ruhában valami semleges háttér előtt. de azért nem hátrány, ha minél szimpatikusabban festesz rajta.
2018. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fotósnál csináltattam ig.képet, ami olyan borzalmas lett mintha épp a kórházi ápolásból jöttem volna ki, oké nagyon kicsibe nem volt vészes....de különben is minek egy "irodista" kinézet egy egyszerű betanított melóhoz. Szerintem az is röhejes.
2018. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk volt 1-2 18 éves, huszas korosztályból kb egykorú azonos csoport. Én meós voltam- most gyesen. Mi is egy korúak vagyunk- fiatalok. De ha kedves vagy- szeretni fognak. :) csak ne beszélgess sokat fiúkkal-rögtön irigykednek😂
2018. okt. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!