Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel lehet fejleszteni a...

Mivel lehet fejleszteni a kézügyességet egy összeszerelő munkakör ellátásához?

Figyelt kérdés
Apró alkatrészek, és szükséges hozzá a jó látás mellett a kézügyesség. Tippek, ötletek férfiak számára.

2017. jan. 17. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorold otthon valami kis kinderfigurával, csavarral, 3D-s kirakóssal... Én 6éve agyagozok hobbiból, és csak régen még általános iskolában rajzoltam. Most az is megy, az agyagozással nagyon sokat fejlődött a kézügyességem. De a fafaragással is hasonlóan fejlődhetsz.(minél kisebb aprólékosabb, annál jobban fejlődhetsz) A lényeg hogy gyakorolj, csináld sokszor keveset, akár vonaton, buszon, villamoson is...(ha utazol)
2017. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A modellezés hobbinak is jó és pontosan az amit keresel, apró alkatrészek szerelése. Szerintem az ékszerkészités is jó döntés lehet, még ha nem is kifejezetten férfias, és a nő rokonaid biztos örülnének neki. Vagy én legutóbb a süthető gyurmával próbálkoztam, sokkal nehezebb mint amilyennek kinéz. A fa faragás, égetés, szobrászat, agyagozás is jo választás lehet.
2017. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!