Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges busszal járók, kinek...

Céges busszal járók, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nálunk az van, hogy mindenkinek van egy helye, amit persze ő maga foglalt le... senki más nem ülhet oda. Ha odaülök rám szól hogy "bocsi de ez az én helyem". Én meg visszaszólok hogy "hol van ez leírva"? Aztán nem tetszik neki ha nem állok fel a kedvéért.

Én oda ülök ahol hely van... nem ez lenne a normális?



2018. okt. 5. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked.

Ki nem szarja le, hogy neki hol van a helye.

Jó, egy olyan ember esetében, aki már ott dolgozik 20 éve, azt mondom jó.

Amúgy nem.

2018. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek van helye, akkor nyilván neked is van. Ha ez ilyen évtiedek óta fennálló szokás, én nem szítanék direkt vitákat, hanem felvenném a hely ritmusát, szokásrendszerét.
2018. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mekkora a busz, egy 48 férőhelyes busz és egy 14 fős kisbusz között van különbség és választási lehetőség
2018. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagy busz, és csak most kezdtem dolgozni, idegesít hogy bárhova ülök mindig jön valaki hogy ez bizony az ő helye...
2018. okt. 5. 10:28
 5/7 anonim válasza:
91%
Biztos nem állnék fel, pláne nem csuklós buszon úgyhogy van 20 megállóhely a munkahely es otthonom között! Hogy nézne már ki hogy 20/20 helyen áttessékelnek máshova! És a 19. megálló után tudnám meg hova ülhetek ja nem mert nonstop van egy, aki vagy állomànyban vagy szabin van! Ez ökörség! Ahol hely van oda kell ülni, ha meg ilyen begyöpösödött emberek kötekednének egyesével jelezném a munkahelyem recepcióján található könyvben! Vagy kérném a 100% benzin pénzt ennyire elfajzott helyzetben nem a 15Ft/km kifizetést! A munkaszerződéseddel nem írtad alá azt, hogy nem ülhetsz a céges buszon oda ahova akarsz! El sem tudom mellesleg képzelni hogy hol vannak ennyire vagy ennél is primitívebb emberek!
2018. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Proli problems.:DD
2018. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hehe, bexarás... tán bérleti díjat fizet rá, vagy mi? xD Am új emberként valszeg inkább átülnék máshová, jobb a békesség, de attól még nevetségesnek tartom... x)
2018. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!