Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges jutalom hogy viszonyulto...

Céges jutalom hogy viszonyultok hozzá ha mindenki kap csak ti nem? De még a technikai dolgozó (takaírtónő) is kap csak ti nem az egész cégnél?

Figyelt kérdés

Céges jutalom, mely béren felül jár, és csak adható, tehát nem is kérhető számon ki mennyit kap, kap-e egyáltalán. A cégvezetés joga eldönteni kinek menyjit ad vagy épp nem ad semmit.


De azért az nem necces egy „csöppet“ ha egy kis cégnél (20 ember és abban már a takinéni is benne van) mindenki kap, tényleg mindenki még a részmunkaidős 4 órás takaírtónő is-CSAK ÉN nem?

Azért ezt így nem kéne megbeszélni a főnökkel?

Mert ha ez így van, mindenki érdemel jutalmat csak én nem akkor az én munkámmal valami ordbitális nagy probléma van.

De ha ez így van akkor a főnöknek szólni kéne nekem hogy amit csinálok az úgy szar ahogy van-és mivel egy szót se szól.... akkor ez hogy van?

Beszéljek erről vele? Vagy tojjam le kalap kabát és ennyi volt?


2018. aug. 28. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el azon, hogy van e valami oka annak, hogy te miėrt maradtál ki! Ha nincs semmi (szar munka, lógás stb stb) akkor kėrdezz rá.
2018. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor kérdeznék rá szemtől szembe, ha lenne egy konkrét állásajánlatom, ahova rögvest át fogok menni. Ez konkrétan csakis és kizárólag azt jelentheti, hogy finoman szólva egyáltalán nincsenek megelégedve a munkáddal.
2018. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"i, hogy finoman szólva egyáltalán nincsenek megelégedve a munkáddal.

"


Az oké lehet! Na de ha ez így van akkor nem kéne naponta 10x ütniük a fejemet hoyg "szarul dolgozol változtass vagy kirúglak"


Elképzelhető az h valaki minősíthetetlen melót végez de semmit se szóljanak neki csak némámn nézzék? és azért évek óta itt vagyok!

2018. aug. 28. 13:10
 4/16 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy technikai baki es kimaradtal az utalasbol? Maskor is elofordult mar ilyen, h csak te nem kaptal?
2018. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem lehet mert a jutalom az nem hivatalos pénz az csak fekete zsebpénz és harmadjára fordul elő.

valamint nem gyengén feltűnő hogy ott a főnök asztalán a teljes névsor és ott van ennek ennyi annak annyi, majd ott az én nevem és oda van írva : -

???

2018. aug. 28. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem rákérdeznék.

Nem magára a jutalomra, hogy én miért nem, hanem hogy van-e valami probléma a munkáddal, mit csinálj másképpen, hogy javíthatsz a megítéléseden.

2018. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És ha azt válaszolja hogy óó semmi gond kiválóan dolgozol, akkor újra nálam a labda mert csak oda luykadunk ki hogy "és akkor a jutalom"?
2018. aug. 28. 13:32
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem az első ilyennel eljátszanák a céghez való hűségem és motivációm. Egyértelmű jel hogy nem fog érted ragaszkodni a cég ha leépítésről van szó. Nekiállnák új helyet keresni. És innentől kezdve nem venném a lelkemre a munkát.
2018. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

" a cég ha leépítésről van szó."


Na itt attól nem kell félni olyan szarok a bérek hogy állandó hiány van, így biztos nem küldenek el senkit örülnek hogy egyáltalán itt van valaki.

Illetve úgy tűnik mégsem.

2018. aug. 28. 15:00
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez megint Balázska. Semmi válasz nem jó neki.
2018. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!