Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Májusban végzek autoelektronik...

Májusban végzek autoelektronikai műszerész technikus leszek, mikor érdemes elkezdeni az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés

Kipróbálnám milyen Győr , nagyon szép város .

Talán ott az Audi gyár

Vagy Kecskemét Mercedes gyár.

Vagy a nagy pesti élet .


Kisvárosban élek és szeretnék elköltözni és egy jó helyen munkát találni :)

Bár tudom hogy nagyon nehéz de nagyon pozitívan gondolkodok, hátha.


Szerintetek mikor kezdjek küldeni önéletrajzokat?


2018. okt. 11. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor már elvégezted a tanfolyamot, és már a kezedben van a papír, talán célszerű lenne akkor; mert lehet, hogy egyszer elvetnének, ha beleírod, hogy jelenleg még azt a képzést csinálod, és lehet, hogy pl amikor következőleg küldöd mondjuk, amikor már végeztél, akkor lehet, hogy akkor felrémlene bennük, hogy egyszer a te önéletrajzodat már elvetették, de amugy erre mondjuk kicsi az esély, de nemtom, énszerintem most még csináld a tanfolyamot, és utána kezdjél szétküldözgetni életrajzokat; ha nem sürgető, égetően kell a pénz.
2018. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!