Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elektronikai technikus mennyiv...

Elektronikai technikus mennyivel nehezebb és átlagosan mennyivel kap többet mint egy Elektronikai műszerész?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az eletkronikai műszerészt 3 évig tanulja az ember, nem kell hozzá érettségi. A technikushoz igen, érettségi után 1 vagy 2 év.

Na most, a technikusi elméletre megy jobban, a műszerész meg a gyakorlatra. Annak jó a technikusi aki, tovább akar menni pl villamosmérnőknek.

Aki inkább gyakorlatosabb szakmát akar annak a műszerész a jobb.

Mindkettő egyformán nehéz, műszerészt jobban keresik.

2018. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem akarok továbbmenni mérnöknek mert tudom hogy nem bírnám és akkor amúgy is egyből oda jelentkeztem volna.

És inkább gyakorlatiasabb szakmát akarok tehát pl egy márkaszervízben, mobiltelefon/számítógép üzletben bevizsgálóként-javítóként dolgozni és nem tervezni. Tehát erre jobb lenne a műszerész igaz?

Egyformán nehéz? Technikusin jóval több és komplexebb az elmélet nem?

Viszont Műszerészt nem lehet 2 vagy kevesebb évig tanulni? Ha már egyszer kisebb a tananyag mint a 2 éves technikusin?

2018. jan. 21. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat muszereszt, 14eves kor utan lehet tanulni szakkozep iskolaban, erettsegi utan, ha meg nincs szakmad csak technikusit lehet tanulni 2-evig ingyen legalabbis en igy tudom.
2018. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm en eddig ugy tudtam hogy lehet csak valamiert olyan keves a jelentkezo hogy se megyeszekhelyen se Budapesten nem nagyon tudnak elindítani egy hasonlo tamogatott kepzest :S
2018. jan. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!